Sportas2021 m. Kovo 1 d. 13:41

Švenčioniškis Erik Černiavski – dukart Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionas

166676

2021 metų vasario 26-27 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionatas. Puikiai jame startavo Švenčionių rajono sporto centro trenerio Zenono Zenkevičiaus auklėtinis Erik Černiavski, tapęs čempionu 1000 ir 3000 metrų distancijose.

1000 m. įveikęs per 2:43,05, o 3000 m. per 9:23,62 nepaliko jokių vilčių savo varžovams. Trišuolio rungtyje ketvirtąją vietą užėmė Ignas Bitinas (trenerė Gražina Michniova), jo rezultatas 12,38. Sportinio ėjimo atstovai taip pat puikiai pasirodė (aprašyta kitame straipsnyje). Švenčionių rajono lengvaatlečių jaunių komanda rajonų grupėje užėmė pirmąją vietą.

Vasario mėn. 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė Švenčionių rajono sporto centro auklėtiniai. 400 m. rungtyje antrąją vietą iškovojo Daniel Golovacki (trenerė Gražina Michniova). Jo rezultatas - 51,08 s. Dvi trečias vietas, pasiekdamas asmeninius rezultatus iškovojo Lukas Tarasevičius (treneris Zenonas Zenkevičius) Jo rezultatai: 1500 m - 3:57,17, 3000 m - 8:42,79.

Komandinėje rajonų įskaitoje pirmi buvo Raseiniai- 7605 taškai, antri Švenčionys - 6449 tšk., treti - Marijampolė - 4644 tšk.