Angle down Atgal

„Erasmus+“ – moderniausias mokymas ir sėkminga patirtis

Šie mokslo metai Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje prasideda su dviem naujais „Erasmus+“ projektais 2019–2021 metams.

Projekto „Kultūrinis paveldas ir IT“ partneriai – pasaulinių robotikos ir IT konkursų nugalėtojai. Šis projektas įkvėps mūsų mokinius kartu su partneriais kurti ir išrasti, pasimatuoti savo gebėjimus su pasaulyje geriausiais. Tikimės, kad tai paskatins asmeninį tobulėjimą ir padės surasti naujų bendraminčių. Mokiniai vizitų metu susipažins su partnerių šalių kultūriniu paveldu.

Kitame projekte „Socialinės įtraukties – duok ranką, būkim draugais“ mokiniai patirs tarpkultūrinio bendravimo situacijas, vertins savo elgesį jose, kartu su partnerių šalimis surengs po vieną žygį savo šalyse, kartu kurs menines programas ir kiekvienas, dalyvaujantis projekte, patirs meninių užsiėmimų naudą, ugdysis kritinį mąstymą ir socialinį jautrumą.

2020 m. gegužės pabaigoje – birželio pradžioje partneriai atvyks į Marijampolę ir kartu su mūsų savivaldybės mokyklų mokiniais dalyvaus bendrame festivalyje „Vaikystės spalvos“. Mokytojai įgis teorinių tarpkultūrinio mokymosi žinių, išmoks naujų mokymo metodų. Tikimės, kad projektiniai 2019–2021 metai bus pilni kūrybiškumo ir nesibaigiančių idėjų. Mokiniai patirs sėkmingą mokymąsi ir pasidalins gerosios praktikos pavyzdžiais su mokiniais iš 10 kitų šalių.

Ramunė JUKNELIENĖ,

istorijos mokytoja

Asmeninio albumo nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite