Nuotraukos iš ugniagesių archyvo
Angle down Atgal

Elektros instaliacijos gedimai prišaukė gaisrus

Trečiadienį iš gaisro sodų bendrijoje „Papartis“ tik grįžę Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai ruošėsi plauti gaisrinį automobilį, kai pamatė, netoliese esančiame sklype dūmų debesis. Čia įrengti garažai.

Ugniagesiai patys pranešė pagalbos telefonu apie gaisrą ir išskubėjo į nelaimės vietą.

Gaisro židinys buvo Kauno g. 100 A, kur kažkada buvo Veterinarijos tarnybos garažai. Dabar jie privatizuoti, turi šeimininkus. Vieno šeimininko privačioje valdoje ir šėlo ugnis. Viename statinyje savininkas buvo įsirengęs sandėliuką, kur laikė namų ūkio daiktus, kitame garažą. Čia stovėjo automobilis.

Anot gaisrininkų, gaisras kilo sandėliuke. Lubos dengtos polistirolu, tad ugnis smilko lėtai, daugiau buvo dūmų. Per gaisrą apdegė įvairūs namų apyvokos daiktai, aprūko sienos, lubos. Iš šalia esančio garažo buvo skubiai išvarytas automobilis. Jis aprūko suodžiais, apsilydė. Greta esančiame kito savininko garaže buvęs automobilis nenukentėjo.

Šakių rajone, Buktiškių kaime, garaže kilęs gaisras šeimininkams pridarė daug daugiau nuostolių. Sudegė ne tik garažas, bet ir jame buvę šeimos automobiliai „Toyota Avensis Verso“, „Volvo S-60“, motoroleris „Aprilia RS-125“, motociklai „Yamaha Virago 750“ ir „Iž Planeta 4“ bei kiti namų apyvokos daiktai. Taip pat sudegė netoliese esanti kaimynų lauko virtuvė.

Pasak ugniagesių, pirminiais duomenis, abiejų gaisrų priežastis – gedimas elektros instaliacijoje. Specialistai pastebi, kad kai orai drėgni nešildomuose pastatuose elektros įvadai atidrėksta, dėl to ir kyla gaisrai.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite