Angle down Atgal

Elektrėnuose startuoja skiepijimo nuo COVID-19 elektroninė registracijos sistema

Nuo gegužės 6 d. Elektrėnų savivaldybės gyventojams atverta elektroninė registracijos sistema https://elektrenai-vac.myhybridlab.com/selfregister/vaccine. Sistemoje elektrėniškiai galės pasirinkti norimą vakcinos rūšį iš tuo metu turimų vakcinavimo centre. Per elektroninę sistemą registruotis vakcinacijai gali tik VšĮ Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros centro ir VšĮ Vievio sveikatos priežiūros centro pacientai. UAB MediCA klinika pacientus prašome kreiptis į gydymo įstaigą ir registruotis dėl skiepijimo.

Elektrėnų savivaldybėje vakcinavimo centras veikia Elektrėnų ledo rūmuose, Draugystės g. 24, Elektrėnuose.

Registruotis kviečiame 55 m. ir vyresnio amžiaus asmenis (Pfizer, Moderna ir AstraZeneca gamintojo vakcinomis).

Taip pat vakcinuotis kviečiami ir kitų prioritetinių grupių asmenys, nurodyti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020-12-23 įsakymo Nr. V-3006 „Dėl skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina prioritetinių asmenų grupių nustatymo“, nurodyti punktuose nuo 1.1. iki 1.20 (SAM ministro įsakymą rasite čia. > https://e-seimas.lrs.lt/.../fd056f90469711ebb394e1efb.../asr )

Prisijungimas prie sistemos vyksta per elektroninius valdžios vartus. Jums reikia nurodyti savo arba registruojamo asmens duomenis bei kontaktinį numerį, pasirinkti vieną iš galimų laikų skiepytis. Tuos gyventojus, kurie neturi galimybių registruotis internetu, užregistruoti gali jų artimieji (ar kiti patikimi asmenys) – prisijungimas vyksta per elektroninius valdžios vartus (elektroninę bankininkystę). Prisijungus reikia nurodyti registruojamo gyventojo asmens kodą, kontaktinius duomenis. Kiekvienas užsiregistravęs asmuo, artėjant vizitui į vakcinavimo centrą, sulauks priminimo trumpąja SMS žinute su tikslia atvykimo data, laiku bei vieta.

Atvykti skiepytis kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki registracijos laiko.

Atvykstant skiepytis reikia turėti asmens dokumentą, o atvykstant skiepytis pakartotine doze, reikia turėti ir pirmo vizito metu išduotą skiepijimo kortelę.

Asmenys, norintys pasiskiepyti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina, bet dėl judėjimo negalios ar sveikatos būklės negalintys atvykti į skiepijimo vietas, skiepijami jų namuose. Dėl paskiepijimo prašome kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, prie kurios esate prisirašę.

Iškilus klausimų dėl registracijos, susidūrus su nesklandumais ar neturint galimybės prisiregistruoti internetu, gyventojai kviečiami kreiptis el. paštu rima.sodoniene@eligon.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite