Angle down Atgal

Elektrėnuose bus atidaryta karščiavimo klinika

Elektrėnuose VšĮ Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centro dienos stacionaro patalpose (Taikos g. 6) duris 2020 m. balandžio 14 d. atvers karščiavimo klinika, kurioje viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams (tik Elektrėnų sav. gyventojams) bus atliekami išsamesni tyrimai įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19). Karščiavimo klinika dirbs darbo dienomis nuo 10 iki 14 val.

Į karščiavimo kliniką pacientą galės registruoti tik šeimos gydytojas, kuris, susipažinęs su paciento sveikatos būkle, priims sprendimą, ar jį siųsti į karščiavimo kliniką (siuntimas užpildomas elektroniniu būdu). Po to karščiavimo klinikos koordinatorius nurodytu telefonu susisieks su karščiuojančiu pacientu, sužinos, ar jis gali į karščiavimo kliniką atvykti pats savo automobiliu, ar turi būti atvežtas kito žmogaus, ir suderins vizito laiką.

Į karščiavimo kliniką pacientai gali būti nukreipiami:

18–60 metų amžiaus, kurių temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną bus 37,8⁰ C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo);

  • jaučiantys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus (gerklės skausmas, šaltkrėtis, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Visi atvykstantieji į karščiavimo kliniką privalo griežtai laikytis nurodytos tvarkos ir vykdyti visus nurodymus:

  • atvykti į karščiavimo kliniką galima TIK SU SAVO TRANSPORTU;
  • atvažiavus į specialiai paruoštą ir pažymėtą užrašu aikštelę (Taikos g. 6), sustoti joje ir nelipti iš automobilio, neatidarinėti langų, kol nebus nurodyta kitaip;
  • turėti asmens dokumentą ir A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu – jį reikės padėti gerai matomoje automobilio salono vietoje;
  • atėjus paciento eilei, karščiavimo klinikos koordinatoriai informuos, kada galima išlipti iš automobilio, prie durų pasitiks su specialiomis apsaugos priemonėmis mūsų medikai ir palydės toliau.

Karščiuojantis pacientas pagal sveikatos būklę galės būti išleidžiamas izoliuotis į izoliavimo vietą arba siunčiamas į gydymo įstaigas, gydančias sergančiuosius koronavirusine infekcija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite