Elektrėnų „Žaibas“ triumfavo Lietuvos vandensvydžio čempionate

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

85459

Sekmadienį Elektrėnuose pasibaigusiame finaliniame Lietuvos vandensvydžio čempionato etape nugalėjo Elektrėnų „Žaibo“ klubas.

Finalinės kovos prasidėjo labai atkakliomis pirmosiomis rungtynėmis tarp daugkartinės šalies čempionės Vilniaus miesto sporto centro (VMSC)-„Baltic Amadeus“ komandos ir Kauno plaukimo mokyklos ekipos. Po ketvirtajame kėlinyje įvykusio trilerio pergalę 7:6 iškovojo kauniečiai.

Tuoj po jų baseiną užėmę pirmenybių lyderiai Elektrėnų „Žaibo“ sportininkai įveikė Alytaus „SRC-Dzūkijos vandenį“ ir užsitikrino čempiono titulą - puikiai visą sezoną rungtyniavusi komanda tapo nebepavejama varžovams.

Šeštadienis prasidėjo Alytaus SRC „Dzūkijos vandenio“ ir VMSC „Baltic Amadeus“ komandų susitikimu. Dar neprasidėjus rungtynėms, atrodė, visos kortos vilniečių rankose - iš Alytaus komandos buvo pašalinti du žaidėjai, bet, panašu, kad tai tik užvedė dzūkus, kurie įveikė sostinės ekipą rezultatu 12:8.

Antrosiose dienos rungtynėse Elektrėnų „Žaibas“ pratęsė savo dominavimą čempionate ir įveikė Kauno plaukimo mokyklos ekipą 15:9.

Sekmadienį Lietuvos čempionate sudėlioti visi taškai ant i.

Alytaus „Dzūkijos vandenis“ iškovojo antrą pergalę ture iš eilės. Dzūkai triumfavo susitikime su Kauno plaukimo mokyklos komanda ir šventė pergalę 7:6.

Paskutiniame čempionato susitikime susigrūmė praėjusių metų čempionė VMSC „Baltaic Amadeus“ komanda ir šeimininkas - Elektrėnų „Žaibas“. Elektrėnų klubas įrodė savo pranašumą 13:5 ir tapo naujuoju Lietuvos čempionu.