Angle down Atgal

Elektrėnų seniūnijas užplūdo gyventojų skambučiai dėl nevalytų kelių

Pastaruoju metu Elektrėnų savivaldybės administracija ir seniūnai sulaukia daug skambučių iš gyventojų dėl kelių būklės žiemos metu. Suprantame gyventojų norą, kad keliai būtų geros būklės, tačiau ne visuomet pavyksta vienu metu skubiai išvalyti kelius visoje savivaldybės teritorijoje.

Valymo darbai vykdomi pagal administracijos direktoriaus 2015 m. lapkričio 13 d. įsakymu Nr. 03V-947 patvirtintą Elektrėnų savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros darbų organizavimo žiemą tvarkos aprašą.

Aprašo tikslas – užtikrinti, kad žiemos sezono metu nuo Elektrėnų savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 8 d. sprendimu Nr. TS-58 patvirtintų vietinės reikšmės kelių (gatvių) būtų valomas sniegas ir ledas, užtikrinant saugias bei palankias visuomenės gyvenimo sąlygas ir aplinkos sanitarinę būklę.

Sniegas valomas nuo važiuojamosios dalies mechanizuotu būdu atsižvelgiant į oro sąlygas pagal Elektrėnų savivaldybės administracijos seniūnų ar įgaliotų darbuotojų nurodymus (raštu, telefonu, faksu arba elektroniniu paštu) pagal iš anksto (su paslaugų teikėju) suderintą paslaugų eiliškumo grafiką.

Viešo naudojimo keliai ir gatvės valomi, kai sniego storis, esant normalioms oro sąlygoms, didesnis kaip 10 cm. Esant ypač sudėtingoms oro sąlygoms, leistinas sniego storis – ne didesnis kaip 20 cm.

Ypač sudėtingos oro sąlygos yra tada, kai:

a) ilgiau kaip 6 valandas nuolat sninga ir / arba pusto,

b) ilgiau kaip 24 valandas, tačiau su pertraukomis, sninga ir / arba pusto,

c) įšalęs kelias po lietaus apledėja, yra lijundra,

d) per parą kelias apledėja daugiau kaip 2 kartus.

Keliai barstomi po stiprių lijundrų ar plikšalų, o pavojinguose ruožuose (įkalnėse, posūkiuose) kelkraščiuose supilamos smėlio ir druskos mišinio krūvos.

Iškritus sniegui (esant normalioms oro sąlygoms), keliai (gatvės) turi būti nuvalyti per 10 val. Keliai, gatvės esant normalioms oro sąlygoms valomi tik nustojus snigti.

Pirmiausia valomi tie seniūnijų viešojo naudojimo vietinės reikšmės keliai, gatvės, kuriuose turi būti užtikrintas svarbiausių objektų nepertraukiamas darbas ir būtiniausių paslaugų teikimas (t. y. medicinos įstaigų, mokyklų, laidojimo apeigų teikimo, gyventojų aprūpinimo maisto produktais ir pan.), po to valomos kitos gatvės (kategorijos mažėjimo prioriteto tvarka), kiti vietinės reikšmės susisiekimo keliai tarp gyvenamųjų vietovių (miestelių, kaimų, vienkiemių), kiti keliai pagal konkretų seniūnų ar įgaliotų darbuotojų nurodymą.

Seniūnai organizuoja seniūnijos teritorijoje esančių kelių ir gatvių priežiūrą žiemos sezono metu pagal poreikį, taip pat užtikrina atliekamų darbų priežiūrą ir kontrolę.

Tikimės gyventojų supratimo!

Už Elektrėnų savivaldybės kelių ir pėsčiųjų takų priežiūrą atsakingų darbuotojų

SĄRAŠAS

 

 

Prižiūrima seniūnija

Atsakingo asmens vardas, pavardė

Tel.

1.

Uždaroji akcinė bendrovė ,,ELEKTRĖNŲ KOMUNALINIS ŪKIS“

 

Elektrėnų miestas ir seniūnija

Antanas Šalkauskas

8 685 09 805

 

Gilučių seniūnija

Kristina Vitartė

8 604 45 751

 

Kietaviškių seniūnija

Jurgita Matkevičienė

8 640 28 949

 

Vievio miestas

Zenonas Pukėnas

8 685 09 920

2.

UAB ,,Danga plius“

 

Pastrėvio seniūnija

Arūnas Kanapeckas

8 685 09 875

 

Semeliškių seniūnija

Loreta Karalevičienė

8 620 66 420

 

Beižionių seniūnija

Mindaugas Makūnas

8 685 09 392

3.

UAB ,,Žiežmarių hidrotechnika“

 

Vievio seniūnija

Zenonas Pukėnas

8 685 09 920

 

Kazokiškių seniūnija

Arvydas Vyšniauskas

8 687 89 539

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite