Angle down Atgal

Elektrėnų savivaldybėje bus pradėti dujotiekio statybos darbai

2020 m. sausio mėnesį Lietuvoje pradedami magistralinio dujotiekio, sujungsiančio Lietuvą ir Lenkiją, statybos darbai. Tarptautinės dujotiekių jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos GIPL (angl. Gas lnterconnection Poland – Lithuania) tikslas – sujungti Lietuvos ir Baltijos šalių dujų rinkas su Europos Sąjungos dujų rinka, užtikrinti patikimą ir saugų gamtinių dujų tiekimą ir sukurti papildomą dujų tiekimo šaltinį į Baltijos šalis.

Šį valstybei svarbų ekonominį projektą įgyvendina Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius AB „Amber Grid“.

Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos dalies Lietuvos Respublikos teritorijoje statybos darbus vykdys rangovas UAB „Alvora“. Tai numatyta 2019 m. gruodžio 23 d. sudarytoje dujotiekių rangos sutartyje Nr. GIPL_RANGA.

Pranešama, kad artimiausiu metu Elektrėnų savivaldybėjebus pradėti dujotiekio statybos darbai pagal 2016 m. rugsėjo 27 d. Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos išduotą Statybą leidžiantį dokumentą Nr. SSIYV-100-160927-00008.

UAB ,,Alvora„ atstovai tikina, kad dės visas pastangas, kad gyventojai, įmonės ir kiti subjektai patirtų kuo mažiau nepatogumų dėl statybos darbų.

Kilus klausimų dėl vykdomų dujotiekio statybos darbų, galima kreiptis į UAB „Alvora“:

  • el. paštu gipl@alvora.lt;
  • raštu UAB „Alvora“, Visorių g. 33, Vilnius;
  • tiesiogiai susisiekiant su UAB „Alvora“ darbų vadovu Leonardu Boroško, tel. 8 682 63 273, arba darbų vadovu Valdu Virpša, tel. 8 645 82 428.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite