Angle down Atgal

Elektrėnų mariose vyks netradicinės vandenlenčių varžybos su rekordiniu piniginiu prizu

Vandenlentės - ne tik smagi pramoga, bet ir ekstremali sporto šaka, kuri atsirado 1960 metų pradžioje, o dabar yra viena sparčiausiai augančių sporto šakų visame pasaulyje.

Lietuvoje taip pat jau yra gausu vandenlenčių profesionalų, dar daugiau - mėgėjų entuziastų, pasirinkusių šį sportą kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo formą.

Lietuvoje susikūrusi „Funk Gang“ komanda organizuoja neeilines, naujo formato tarptautines vandenlenčių varžybas „Truke Wake“, kurios vyks Elektrėnų mariose. Jos yra orientuotos ne tik į profesionalus, bet ir į sparčiai tobulėjančios šio sporto naujokus.

Varžybose dalyvaus atletai iš visos Lietuvos bei sportininkai iš užsienio. „Funk Gang“ komanda ragina mėgėjų neišsigąsti ir atvykti varžytis pradedančiųjų kategorijose, o jei nesijaučiate pasiruošę varžytis, atvykite palaikyti sportininkų ir smagiai praleisti laiką, nes „True Wake“ - tai interaktyvus renginys, orientuotas ne tik į dalyvius, bet ir į žiūrovus.

Varžybų formatas - kiekvienas sportininkas turės po penkis plaukimus. Iš jų du plaukimai truks po 1 minutę, per kurią sportininkas turės parodyti geriausių triukų kombinaciją. Kiti trys plaukimai bus skirti parodyti po vieną geriausią triuką. Kiekvienas iš penkių plaukimų bus vertinamas dešimties balų skalėje ir trys geriausi plaukimai bus sumuojami, kad išsiaiškinti tikruosius čempionus.

Nugalėtojai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtu piniginiu prizu - 3000 eurų. Tai - didžiausias piniginis apdovanojimas Lietuvos vandenlenčių istorijoje. Čempionams taip pat atiteks ir kiti vertingi prizai - dovanų čekiai DUP vandenlenčių produkcijai, „Lunar“ bei „Wake Up Pool“ abonementai, „Wildsuilts“ hidrokostiumai, „Sportland“ ir „Sun 365“ produkcija.

Sportininkai varžysis vaikų, pradedančiųjų moterų bei vyrų ir profesionalų moterų bei profesionalų vyrų grupėse. Prieš varžybas, rugsėjo 20 dieną, visi dalyviai turės galimybę nemokamai treniruotis „Away“ vandenlenčių parke ir pasiruošti renginiui.

Rugsėjo 19 dieną, „Away“ vandenlenčių parkas sudarys galimybę visiems norintiems (būtina išankstinė registracija „Facebook“) išbandyti 2020 metų kolekcijos „Ronix Wakeboard“ lentas ir batus.

Varžybų organizatoriai džiaugiasi sulaukę susidomėjimo ne tik iš Lietuvos sportininkų, bet ir iš užsienio atletų, ir dėkoja visiems, prisidedantiems prie šio sporto plėtros Lietuvoje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite