Elektrėnų „Energija" nepraleido nė vieno priešininkų įvarčio

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

29988

Šeštadienį Rokiškyje po atviru dangumi vykusiose Lietuvos čempionato rungtynėse vartininkas Elvinas Karla nepraleido nei vieno įvarčio, o pirmą vietą reguliariame sezone ir kelialapį į pusfinalį užsitikrinusi Elektrėnų „Energija“ 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) nugalėjo „Rokiškio“ ledo ritulininkus.

Tai buvo jau antrosios „Energijos“ rungtynės šiame sezone, kuomet jie nepraleido nei vieno įvarčio. Pirmą kartą tai įvyko sezono pradžioje, kai elektrėniečiai 9:0 sutriuškino Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.

Pirmojo kėlinio viduryje „Energijos“ įvarčių sąskaitą atidarė daugumą išnaudojęs ir šešioliktą įvartį šiame Lietuvos čempionato sezone pelnęs Danielius Nomanovas (10:13). Po šiek tiek daugiau nei minutės skirtumą iki dviejų padidino Artūras Katulis (11:40).

Antrame kėlinyje trečią svečių įvartį pelnė Lukas Veželis (24:12), o trečiame dar po įvartį įmušė Artiomas Sidorovas (53:59) ir L.Veželis (58:47).

„Energija“ gerokai laimėjo pagal smūgius į vartus (47 pieš 12) ir užsidirbo mažiau baudos minučių (6 prieš 16).

„Energijos“ vartus pirmą kartą Lietuvos čempionate gynė ir nei vieno įvarčio nepraleido 18-metis E.Karla, kuris tik neseniai sugrįžo po pasibaigusio sezono JAV ir sužaidė trečiąsias rungtynes vilkint „Energijos“ marškinėlius. Tuo tarpu „Rokiškio“ vartus saugojo Domantas Butkus.

„Energija“ per 17 rungtynių yra iškovojusi 16 pergalių ir su 48 taškais yra užsitikrinusi reguliariojo sezono nugalėtojos vardą, o „Rokiškio“ ledo ritulininkai per 19 susitikimų iškovojo 3 pergales ir 10 taškų jau niekur nebepajudės iš paskutinės, šeštosios vietos.

Kitas rungtynes komandos vėl žais tarpusavyje sekmadienį nuo 13:00 val.