Dariaus Šypalio nuotr.
Angle down Atgal

Elegantiškai balta vakarienė pajūryje: nustebino miestiečių bendrystė

Baltai pasipuošę svečiai vakar elegantiškai rinkosi į Kretingos bibliotekos kiemelyje vykusią „Vasara kvepiančią vakarienę“. Į jaukų bibliotekos kiemelį viliojo elegantiškai dekoruoti stalai, akį traukė išsipuošę miestiečiai.

Tokio pobūdžio renginys Kretingoje vyko pirmąjį kartą. Žinoma, pajūrio gyventojus įkvėpė gražus didmiesčių pavyzdys: vakarienę baltai turi Paryžius, ji vyksta ir Vilniuje, Klaipėda vasarą renkasi į Mėlynąją vakarienę. Pasak organizatorių, paskelbus registraciją, sulaukta didžiulio norinčiųjų dalyvauti aktyvumo. Anot bibliotekininkės Ingos Tirevičiutės, kuri yra šios vakarienės Kretingoje iniciatorė, šiuolaikinė visuomenė kelia vis aukštesnius reikalavimus kultūros kokybei ir įvairovei, tad natūralu, kad nauji, pirmą kartą organizuojami renginiai sulaukia didesnio gyventojų susidomėjimo. Ji viliasi, kad „Vasara kvepianti vakarienė“ taps tradicine ir tai bus išskirtinis elegantiškas Kretingos miesto šventės renginys.

I. Tirevičiutė sako, kad idėja suorganizuoti „Vasara kvepiančią vakarienę“ gimė netikėtai: „Kai įsikūrėme naujose bibliotekos patalpose žvelgdama į jaukų bibliotekos kiemelį įsivaizduodavau medžių apsuptyje baltomis staltiesėmis nuklotus stalus, papuoštus gėlėmis ir žvakėmis, baltais drabužiais pasipuošusius kretingiškius ir miesto svečius, gardžiai kvepiančias vaišes, muziką ir tą neapsakomą, kvapą gniaužiantį bendrystės jausmą. Tada supratau, kad noriu šią idėją įgyvendinti.“

Pirmą kartą Kretingoje vykstanti „Vasara kvepianti vakarienė“ vyko Kretingos miesto 766-ojo gimtadienio proga. Dalyvauti elegantiškoje vakarienėje buvo kviečiami visi norintys, buvo raginamos prisijungti Kretingos bendruomenės, įmonės, šeimos, kolektyvai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite