Angle down Atgal

Ekstremalus Norvilų šeimos karantinas: „Gyvename kaip laukiniai: nei vandens, nei dušo, nei tualeto“

Kai kurios Lietuvos įžymybės į karantino priesaką „būti namuose“ pažvelgė itin griežtai. LNK laida „KK2 penktadienis“ šį vakarą, 19.30 val., pasakos, kaip šiomis dienomis Renata ir Deivis Norvilai iš naujo atrado savo sodybą Zarasų rajone.

Tris vaikus auginanti pora suprato, kad vidury miškų esantis senas, prieš keletą metų judviejų įsigytas buvęs girininko būstas – tobula vieta izoliuotis. Keturi kilometrai aplink – jokių kaimynų, tačiau kur kas didesnis iššūkis, anot Renatos, tai, kad miškuose jie gyvena tarsi laukiniai. „Neturmi nei vandens, nei dušo, nei tualeto“, - šypsosi Renata. Deivis neslepia, kad pirkti atokią sodybą buvo jo idėja. Tiesa, vos pamačiusi vyro svajonių būstą Renata tiesiog pakraupo: sodybos kiemas buvo apžėlęs dilgėlėmis, po pirmojo apsilankymo jie parsivežė pilną mašiną erkių, o, atvykę kitą kartą atrado, kad namas pilnas bičių, kurios buvo susisukusios lizdus tiesiai po namo grindimis. Visgi šie iššūkiai ant asfalto užaugusių Norvilų neatbaidė ir jiedu prikėlė sodybą naujam gyvenimui. Renata tapo ne tik statybininke, puikia betonuotoja, tapetuotoja, bet ir medžiotoja. Tuo metu Deivis patobulino medžių genėjimo ir maisto gamybos įgūdžius.

Jau septynerius metus saviizoliacijos sąlygomis gyvena ir buvęs Seimo narys, o dabar tiesiog kaimo turizmo sodybos savininkas Antanas Nedzinskas. Močiutės sodybą savo rankomis naujam gyvenimui prikėlęs Antanas neslėps: situacija Lietuvoje jam yra visiškas krachas. Vos suklestėjusi jo sodyba – tuščia, beveik visi vasaros sezono užsakymai – atšaukti. Nors verslas stoja, savo pasirinkimu gyventi toli nuo žmonių Antanas labai džiaugiasi.

Panašiomis nuotaikomis gyvena ir LNK projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Anatolijus Oleinik. Neištvėręs Vilniuje, jis grįžo į gimtuosius Druskininkus, nusipirko sodo namelį ir tenai ėmė lipdyti „berno butą“. Dar nepabaigęs remontų Anatolijus vedė, taigi namo pertvarkas teko vykdyti iš naujo. O šį pavasarį dainininkas žada skirti kardinaliems pokyčiams – Anatolijus statys naują namą, o iš žmonos močiutės atsiveš bičių ir mokysis bitininkauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite