Angle down Atgal

Ekspertai pataria: ką rinktis – standartinę ar kampinę sofą?

Kiekvienos svetainės, pagrindinės namų erdvės išplanavimas ir baldų išdėstymas pradedamas nuo minkštų baldų pasirinkimo. Visais atvejais labai svarbu apgalvoti, kur jie stovės ir kokios komplektacijos labiausiai tiks, nepriklausomai ar tai didelė, ar maža erdvė. Nuo to, kaip patogiai ir funkcionaliai bus išdėstyti bei parinkti minkšti baldai, priklausys jūsų kasdieninio gyvenimo kokybė.

Didžiausia ir populiariausia sofų internetinė parduotuvė Lietuvoje Sofa-lova.lt pataria, kaip išsirinkti bei susiplanuoti minkštų baldų komplektaciją, kad vėliau nereikėtų nieko keisti ar dėl to nepatogiai jaustis savo namuose. Specialistai patars, į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš nusprendžiant ar jums reikalinga atskira sofa, ar vis dėl to kampinė.

Įvertinkite savo judėjimą namuose

Pasak Sofa-lova.lt specialistų, pagrindinis patarimas prieš renkantis sofą – judėjimo įvertinimas. Nors ir atrodo nesvarbus, tačiau tai labai reikalingas dalykas, norint, kad jūsų namai būtų funkcionalūs.

Pagalvokite, kaip kiekvieną dieną esate įpratę judėti. Pavyzdžiui, iš kito kambario ar valgomojo zonos link sofos. Tai padės greičiau apsispręsti, koks išdėstymas ir sofų komplektacija jums yra reikalingi. Atskiros sofos suteikia daugiau laisvesnės vietos judėjimui, praėjimams. Tuo tarpu kampinė sofa, šiuo atžvilgiu, užimtų daugiau vietos ir apribotų judėjimą.

Atkreipkite dėmesį į kambario formą

Rekomenduojama nepamiršti įsivertinti kambario formą, kuri taip pat gali nulemti minkštų baldų komplektacijos pasirinkimą. Į stačiakampio formos kambarį jokiu būdu nesistenkite įtalpinti trivietės ir dvivietės sofų bei fotelio. Gal tai ir funkcionalus sprendimas, bet ši minkštų baldų komplektacija gali užgožti svetainės erdvę, joje nebus patogu vaikščioti. Tokiu atveju patartina statyti sofą su šezlongu, t.y. nedidelių išmatavimų kampą, kuris daug vietos neužims bei leis ant jo patogiai, ištiesus kojas, įsitaisyti.

Svarbus žmonių skaičius

Kai jau atsižvelgta į ankstesnius patarimus, galima pereiti prie žmonių skaičiaus klausimo. Pagalvokite, kiek ir kaip dažnai kasdien turi susėsti žmonių ant minkštų baldų. Reikėtų apgalvoti ir svečių klausimą – kaip dažnai ir kiek jų sulaukiate?

Jei šeimyna yra gausi, o svečiai aplanko dažnai, tuomet bendravimas bus patogesnis pastačius atskiras skirtingų arba vienodo dydžio sofas bei fotelį ar fotelius, jei yra vietos.

Pufas yra gana funkcionalus baldas ir tokiais atvejais puikiai tarnautų, jei netilptų fotelis. Jis neužima daug vietos, bet ant jo galima susodinti net du asmenis. Kai šeimoje yra nedidelis narių skaičius, tuomet drąsiai galima pagalvoti apie kampinę sofą, kuri ne tik sutaupo vietos, bet ir leidžia patogiai įsitaisyti, pailsėti.

Viską įvertinus ir nusprendus, ties kuriuo komplektacijos variantu apsistoti, galima pereiti prie minkštų baldų paieškos – modelio, dizaino, stiliaus, spalvos ir panašiai. Kokybiškas, įvairių modelių sofas rasite Sofalova.lt internetinėje parduotuvėje.

Kontaktai:

info@sofalova.lt

867931322

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite