Angle down Atgal

Ekonomikos ir inovacijų viceministras: planuojame tikslinę priemonę, kuri būtų skirta paskatinti atvykstamąjį turizmą

Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis sako, kad ministerija planuoja turisto trečios nakvynės kompensaciją, kuri būtų skirta paskatinti atvykstamąjį turizmą iš tikslinių rinkų.

„Planuojame tokią tikslinę priemonę, kuri būtų skirta paskatinti atvykstamąjį turizmą iš tikslinių rinkų, ši priemonė labiau nukreipta į didžiuosius miestus. Dabar visi uždaryti, bet turėsime situaciją, kurią ir praėjusią vasarą matėme, kad kurortai, jei bus normali vasara, atsigaus šiek tiek lengviau, o tie sektoriai, kurie gyvena iš konferencijų, didžiųjų miesto verslo turistų, jie kaip buvo vasarą tušti, taip bus tušti kitą vasarą“, – Seimo Ekonomikos komiteto posėdyje trečiadienį sakė V. Jurgutis.

Pateiktais preliminariais duomenimis, išlaidos šiai priemonei galėtų siekti 1,3 mln. eurų, o numatoma nauda siektų 5,2 mln. eurų turistų išlaidų.

Jo teigimu, norima, kad ši priemonė būtų nukreipta į 5 didžiuosius šalies miestus.

„Tai būtų ne tik kompensacija turistams, bet apskritai rinkodaros įrankis pareklamuoti Lietuvą“, – teigė V. Jurgutis.

 Pasak viceministro, taip pat planuojama nacionalinė vietinio turizmo skatinimo kampanija.

„Suprantame, kad kelionių, vietinio turizmo paskatos reikia, ypatingai kol dar nebus galima iš užsienio žmonių įsileisti ar pakankamais kiekiais neatvyks. Planuojama pavasarį nacionalinė vietinio turizmo skatinimo kampanija ir tikslas yra pristatyti, kaip čia viskas atrodo, kad tikrai verta (keliauti – ELTA). Gryninamės priemones ir tikimės, kad tai padės, ypatingai regionų savivaldybėms, kurios turi unikalių dalykų, kuriuos gali pristatyti“, – sakė V. Jurgutis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite