Angle down Atgal

Eismo saugumas, šokių festivalis ir Kalėdų senelis

2019 m. gruodžio 1 d. Raseinių Neringos šokių studijos šokėjai su vadove Neringa Šlopšniene vyko į Palangą į Tarptautinį šokių konkursą „Let's Go Dance“.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė, kaip ir kiekvienais metais, priminė saugaus eismo taisykles, pravedė viktoriną ne tik vykstantiems šokėjams, bet ir jų tėveliams bei bendruomenės nariams.

Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ ir rūpinasi, kad vaikučiai būtų saugūs. Norint būti saugiems pirmiausia reikia visur ir visada laikytis saugaus eismo taisyklių.

Bendruomenės pirmininkė priminė, kaip teisingai nešioti šviesą atspindinčias priemones, išdalino šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus bei kitas priemones. Taip užtikrinome, kad mūsų vaikučiai saugiai nuvyks į šokių konkursą ir saugiai grįš į namus.

Kalėdinis laikotarpis. Šv. Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. Pats vaikų laukiamiausias dalykas. Tad šokėjai vykstant į namus sutiko ir Kalėdų senelį su daug daug dovanų.

Mirklių kaimo bendruomenės

pirmininkė Gražina Andraitienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite