Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos auklėtiniai – Lietuvos čempionai!

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

80084

Š. m. balandžio 13-14 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunučių (2005 m. g. ir jaunesnių) komandinis ir asmeninis stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo 10 stipriausių Lietuvos komandų, iš viso – 80 dalyvių.

Sėkmingai čempionate pasirodė Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos mergaičių komanda, kurią sudarė Evelina Zdanovič, Julija Valiukevič, Viktorija Rimpaitė, Emilija Ruliova, užėmusi aukštą V-ą vietą.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Lukas Laketčenko, Nikita Objedkov, Daniel Bandalevič, Martin Frizel ir Nikita Leontjev, nugalėjo visus varžovus ir tapo Lietuvos čempionais. Asmeninėje įskaitoje visi Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos žaidėjai pasiekė aukštų rezultatų, o Lukas Laketčenko tapo Lietuvos jaunučių čempionu.

Vaikus čempionatui ruošė sporto mokyklos treneriai Valerij Mazol, Juzef Kozlovski, Viktor Frizel. Šiemet dar laukia nemažai svarbių varžybų, kurioms vaikai kruopščiai ruošiasi treniruočių metu.

Sporto mokykla dėkoja Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai už suteiktą galimybę rengti čempionatą ir J. Sniadeckio gimnazijai už dalyvių apgyvendinimą.