Angle down Atgal

Egzorcistui A. Valkauskui - koronavirusas

Vakar feisbuke masiškai pasklido žinia, kad kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas sunkiai serga koronavirusu ir yra gydomas reanimacijoje. Šiandien oficialiai pranešta, kad kunigas jau sveiksta.

Lapkričio 23 d. oficialiame kunigo egzorcisto Arnoldo Valkausko feisbuko puslapyje pranešta: "Garbė Jėzui Kristui! Lapkričio 18 d. ryte kunigas Arnoldas Valkauskas pasijuto blogai. Tą pačią dieną pasidarė covid-19 testą ir gavo teigiamą atsakymą. Šiuo metu gydosi namuose, situacija stabili".

Vėliau A. Valkausko sveikata suprastėjo. Lapkričio 27 d. keliose feisbuko maldos grupėse paskelbti įrašai, kad kunigas pateko į reanimaciją. Informacija masiškai dalytasi, prašant maldos už kunigo sveikatą. 

Šiandien ryte egzorcisto feisbuko puslapyje pranešta džiugi žinia: "Garbė Jėzui Kristui! Kaip gera žinoti, kad Vienatinis Trejybėje Dievas mus iš anksto paruošė situacijai, kurios kontroliuoti negalime. Kunigas Arnoldas jau sveiksta, jaučiasi kur kas geriau, nebekankina skausmai". 

Lapkričio 14 d. A. Valkauskui sukako 59 metai. 

Klebonas – kun. teol. dr. A. Valkauskas yra Kauno arkivyskupijos egzorcistas, Ruklos įgulos I kapelionato vyr. kapelionas, KTF VDU dėstytojas. 

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite