Angle down Atgal

Eglučių paroda Marijampolės kultūros centre

Marijampolės kultūros centrą jau dešimtą kartą iš eilės papuošė technologijų mokytojų ir jų mokinių gamintais žaisliukais papuoštos žaliaskarės. Tai bendras Marijampolės savivaldybės technologijų mokytojų, jų mokinių ir Marijampolės kultūros centro projektas, kuris prieššventiniu laikotarpiu sujungia visus norinčius savo kūryba pasidalinti su miesto bendruomene.

Dalyviai skatinami domėtis šv. Kalėdų papročiais, eglučių puošimo tradicijomis. Jau nuo rudens mokiniai su savo technologijų mokytojais ieško idėjų, minčių, kaip šį kartą papuošti eglutes. Per pamokas, įvairius neformaliojo ugdymo užsėmimus gimsta šventiniai papuošalai. Jų įvairovė išties begalinė: nuo tradicinių šiaudinių, medinių, keraminių iki šiuolaikinėmis netradicinėmis technikomis sukurtų darbų: metalo, popieriaus, antrinių žaliavų ir t. t. Renginio metu vyksta eglučių puošimas, trumpas koncertas, simbolinėmis žvakutėmis kiekviena ugdymo įstaiga įžiebia savo papuoštą eglutę. Jas kiekvienais metais padovanoja Marijampolės miškų urėdija.

Džiugu, kad šiame prieššventiniame maratone yra renginys, kuri sustojama, pasidžiaugiama nuveiktais darbais, pasisemiama idėjų ir gerumo. Gera matyti, su kokia meile, susikaupimu, atsakingumu mokiniai puošia kiekvieną eglutę. Atsargiai, švelniai kabina puošmenas, kad jos matytųsi ir kartu neužstelbtų eglutės grožio. Kultūros centrą šiuo laikotarpiu aplanko tūkstančiai žmonių. Mokiniai džiaugiasi galėdami savo šeimos nariams, draugams parodyti savo rankomis sukurtus darbelius. Mokomės dalintis idėjomis, gerumu, šventine nuotaika. Nuoširdus ačiū visiems technologijų mokytojams ir jų mokiniams, kurių dėka ši tradicija, tikimės, gyvuos dar ne vieną dešimtmetį.

Kalėdinėmis eglutėmis galima pasigrožėti Marijampolės kultūros centre iki sausio 6 d.

Rita DIJOKIENĖ

Marijampolės technologijų mokytojų metodinio būrelio pirmininkė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite