Angle down Atgal

Edukacinė paskaita KANE‘S arena dienos stovyklos vaikams

Liepos 14 d. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) apie teisingą atliekų rūšiavimą bei jo svarbą ekologijai bendravo su KANE‘S arenos dienos stovyklos vaikų grupe, kurią sudarė 30 vaikų.

Vaikai buvo žingeidūs ir klausinėjo apie atliekų rūšiavimą, pasakojo, kaip patys tvarko susidariusias atliekas. ŠRATC viešųjų ryšių specialistė vaikams plačiau papasakojo apie įstaigos veiklą, esamus atliekų tvarkymo objektus, vykdomą veiklą juose. Klausytojai supažindinti su bendrinėmis atliekų tvarkymo taisyklėmis, atliekų tvarkymo būdais ir jų svarba ekologijai, be to, buvo išsklaidyti populiarūs mitai iš atliekų rūšiavimo bei surinkimo srities. Paskaitėlės metu daug dėmesio skirta tvaraus mąstymo ugdymui namuose svarbai, atliekų susidarymo prevencijai. Visos edukacijos metu vaikai buvo aktyviai įsitraukę į diskusiją ir dalijosi ne tik savo, bet ir savo draugų, artimųjų ar kitomis matytomis patirtimis, atsakinėjo į klausimus ir patys noriai kėlė problemas ir uždavinėjo klausimus rūpimomis temomis. Vėliau laukė žaidimas-viktorina, kurios metu buvo galima pasitikrinti savo žinias, o pabaigoje visi mažieji edukacijos dalyviai buvo apdovanoti tvariomis atminimo dovanėlėmis.

„Galiu tik pasidžiaugti, kokia protinga, atsakinga, žingeidi, geranoriška ir tvari karta auga. Matant tokį vaikų susidomėjimą ekologijos tema ir norą keisti nusistovėjusius vartojimo įpročius vardan švaresnio rytojaus, motyvuoja stengtis dar labiau, nes žinai, kad tavo darbas atneš aplinkai naudingų pokyčių“, – įspūdžiais dalijosi ŠRATC viešųjų ryšių specialistė L. Skupienė.

Jei domina panašaus pobūdžio paskaitos jūsų klasėse ar kolektyvuose, kviečiame mums rašyti ir suderintu laiku mes būtinai pasidalysime savo žiniomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite