Angle down Atgal

Edita Daniūtė: „Truputį nusivyliau, kad neatsiklaupė ant kelių...“

„Piršlybos buvo staigmena. Truputį nusivyliau, kad neatsiklaupė ant kelių, bet jis sakė, kad Italijoje taip nepriimta“, - jau šį pirmadienio vakarą 20 val. pirmoje naujo sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ juokaus pasaulio ir Europos klasikinių šokių čempionė, 40-metė Edita Daniūtė, vasaros pradžioje amžiną meilę prisiekusi ketveriais metais vyresniam šokių partneriui Mirko Gozzoli.

Žiūrovai pamatys išskirtinius kadrus ištaigingos šventės, kurią surengė Italijos vakaruose esančiame Livorno miestelyje. Būtent čia visada šviečia saulė, krantus skalauja Ligūrijos jūra, o nuo kalvų atsiveria pasakiškas vaizdas… Romantiškoje ceremonijoje pora prie gėlėmis puoštos arkos vienas kitam prisiekė apsupti net šimto artimiausių šeimos narių, ir draugų, atvykusių ne tik iš Lietuvos, Ispanijos, Rusijos, tačiau ir Taivano, bei Kinijos.

Šio vakaro laidoje akis turės kur paganyti ir svajojantys apie jaukias krikštynas. Žiūrovai pamatys niekur neviešintus kadrus iš baleto primarijaus Nerijaus Juškos vaikų Pauliaus ir Evos, bei socialinių tinklų žvaigždės Viktorijos Siegel dukrytės Nicoles krikštynų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite