Angle down Atgal

E. Dragūnas pavėlavo į savo bylos nagrinėjimą, o po jos iš teismo pabėgo

Trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas ėmėsi vienos iš dviejų atlikėjui Egidijui Dragūnui iškeltų administracinių nusižengimų bylų. Grupės „Sel“ atlikėjas, kuriam rytinis posėdis akivaizdžiai vyko kiek per anksti, kartu su advokatu Adomu Liutvinsku skundėsi, kad dėl vieno įvykio buvo iškeltos dvi bylos.

Policijos nemalonėn E. Dragūnas pateko vos atgavęs vairuotojo pažymėjimą – šių metų rugsėjo 6 d. dainininkas Vilniuje vairavo „Lamborghini“ ir nestojo, kai jį ėmėsi stabdyti policijos pareigūnai. Patruliams teko gerokai pavargti, kol pasivijo E. Dragūną – šis sustojo tik namo kieme ir esą teigė, kad nepastebėjo policijos pareigūnų dėl mažo automobilio galinio lango.

Kas dėjosi E. Dragūno kieme, nėra iki galo aišku – vienas iš policininkų skundžiasi, kad buvo išvadinti įvairiais epitetais, iš kurių patys švelniausi – „mentas“ ir „debilas“. Tačiau, kaip pastebėjo advokatas A. Liutvinskas, pareigūnai net nesiteikė pateikti filmuotos ar garso medžiagos, nors dabar visuose policijos automobiliuose yra po kamerą. Be to, Alfa.lt žiniomis, nustatę, kad E. Dragūnas yra blaivus, pareigūnai vis tiek norėjo jį vežti į „narkologinį“.

Dėl pastarojo įvykio E. Dragūnui buvo surašyti ne vienas, bet du administracinio nusižengimo protokolai, virtę atskiromis bylomis – dėl vairuotojo nepaklusimo reikalavimui sustoti ir dėl valstybės tarnautojo įžeidimo bei orumo pažeminimo. Pastarąją bylą teismas ir ėmėsi nagrinėti trečiadienį.

Teismas prasidėjo E. Dragūnui būdinga maniera – atlikėjas keliolika minučių vėlavo atvykti į bylą, atvykęs dengėsi veidą, skundėsi, kad nenori būti nei fotografuojamas, nei filmuojamas. Nors E. Dragūnas teisinosi, kad vėlavo dėl kamščių, matėsi, kad atlikėjas nėra išsimiegojęs.

Bylos nagrinėti teismas nepradėjo, mat neatvyko nei vienas iš E. Dragūną stabdžiusių patrulių. „Nėra pareigūno, kuris surašė protokolą, nėra pareigūno, kuris neva buvo pažemintas. Be jų neįmanoma išnagrinėti“, – sakė E. Dragūno advokatas.

Teisininkas taip pat prašė abi jo klientui iškeltas bylas sujungti į vieną ir nagrinėti jas kartu. „Nagrinėti šias dvi bylas atskirai yra neprasminga ir netikslinga“, – teigė A. Liutvinkas. Teisėjas Jeugenijušas Jaglinskis šį prašymą dar svarstys – ar bylos bus sujungtos į vieną, paaiškės tik ketvirtadienį, kai teismas imsis pirmosios E. Dragūnui iškeltos bylos.

Ne vieną kartą policijai įkliuvęs ir apie pareigūnų sąmokslą anksčiau kalbėjęs E. Dragūnas po pastarojo susitikimo su policininkais virtualioje erdvėje teigė, kad pareigūnai jam galėjo sumušti ranką. Tačiau po teismo posėdžio atlikėjas nepaaiškino apie jam neva padarytus sumušimus – pamatęs, kad dar yra fotografuojamas, iš teismo salės ne išėjo, bet išbėgo.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite