Angle down Atgal

E. Dobrovolska: koronaviruso kontekste kaip niekad svarbu užtikrinti sklandų darbų perėmimą

Prezidento Gitano Nausėdos patikros filtrą praėjusi kandidatė į teisingumo ministres Evelina Dobrovolska džiaugiasi šalies vadovo pasitikėjimu ir akcentuoja, kad koronaviruso pandemijos kontekste kaip niekad yra svarbu užtikrinti sklandų darbų perėmimą. E. Dobrovolska taip pat akcentuoja, kad dabar jos viena iš esminių užduočių yra sėkmingai baigti formuoti savo komandą.

„Dėkoju prezidentui už pasitikėjimą, kad galiu atnešti pokyčių į Teisingumo ministeriją ir prisidėti prie Vyriausybės programos įgyvendinimo. Jau kitą savaitę mūsų laukia Vyriausybės programos tvirtinimas ir ministrų priesaikos Seime“, – savo feisbuko paskyroje rašė E. Dobrovolska.

Politikė teigia, kad koronaviruso pandemijos kontekste kaip niekada svarbu užtikrinti sklandų darbų perėmimą.

„Atsižvelgiant į pandemijos diktuojamas sąlygas, svarbu kaip niekad sklandžiai ir efektyviai užtikrinti darbų perėmimą. Nuoširdžiai dėkoju l.e.p. teisingumo ministrui, kad dar prieš savaitę galėjome aptarti esminius ministerijos įgyvendintus darbus. Esu tikra, kad artimiausiu metu galėsime išsamiai aptarti ir darbus, kuriuos būtina tęsti bei kylančius iššūkius“, – teigė ji.

Ji taip pat pabrėžia, kad komandos formavimo baigiamieji darbai dabar yra viena pagrindinių užduočių.

„Sulaukus prezidento sprendimo, jau dabar privalu galutinai susitarti su būsimos komandos nariais, nuo ko pradėsime, kad šie atskirų sričių ekspertai galėtų greitai ir tinkamai pasiruošti naujam profesinio gyvenimo etapui. Ačiū kiekvienam palaikiusiam mano kandidatūrą tiek viešai, tiek už privačiai siųstas žinutes. Man ypač svarbu žinoti, kad asmenys, dirbantys teismų, advokatų, teises mokslų srityje, tiki atnešamomis vertybėmis ir vizija“, – rašė E. Dobravolska.

„Ateinu su noru girdėti visas puses. Tik bendradarbiavimas ir susitelkimas vardan bendrų tikslų leis užtikrinti galimybę įgyvendinti Vyriausybės programą teisingumo srityje“, – taip pat akcentavo ji.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite