Sportas2018 m. Vasario 13 d. 20:17

„Dzūkijos“ krepšininkai eliminavo „Neptūną“ iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro

Klaipėda

29092

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių dviejų taškų persvarą turėjo „Dzūkija“ (19:17). Alytiškiai pratęsė sėkmingą žaidimą antrajame kėlinyje ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė septynių taškų pranašumą (39:32).

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Neptūnas“ pavijo savo varžovus, tačiau nedidelę persvarą vis tiek išlaikė svečiai (59:57). Visą ketvirtąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, vis dėlto rungtynių pabaigą fantastiškai sužaidę alytiškiai susikrovė dviženklį pranašumą (85:74), kurio klaipėdiečiai panaikinti nesugebėjo.

Alytaus komandai 19 taškų pelnė Nikolaos Stylianou, 17 - Parrishas Petty (11 atk. kam., 6 perimti kamuoliai, 6 rez. perd.), 16 - Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.), 10 - Alanas Wigginsas.

Klaipėdos ekipoje po 13 taškų surinko Edgaras Želionis (12 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis, 12 taškų pridėjo Simas Galdikas.

Antradienį ketvirtfinalio mačą dar žaidžia Panevėžio „Lietkabelis“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Trečiadienį susitiks Kauno „Žalgiris“ ir Šiaulių „Šiauliai“ bei Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Utenos „Juventus“.

Finalo ketverto turnyras vyks vasario 17-18 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.