Angle down Atgal

Džordanos Butkutės šlageriai per Kalėdas skambės Šiaulių ir Panevėžio arenose

Lietuvos popscenos karalienė Džordana Butkutė išskirtiniams koncertams į Šiaulius ir Panevėžį atvyksta pačiu gražiausiu metų laiku – per Šv. Kalėdas.

Legendinės atlikėjos koncertuose Panevėžio „Cido“ ir Šiaulių arenoje pirmą ir antrą Šv. Kalėdų dieną skambės pačios šilčiausios, pačios geriausios ir didžiausią nostalgiją visiems keliančios D. Butkutės dainos.

„Nemylėjau tavęs“, „Tavo pasaulis“, „Dėl tavęs“, „Gimimo diena“, – šių ir daugelio kitų hitų tekstai yra puikiai žinomi ne tik vyresnės, bet ir jaunosios kartos atstovams, o dainininkės koncertai visada pasižymi nuostabia atmosfera.

Žiūrovai D. Butkutės koncertuose jau yra įpratę dainuoti išvien su atlikėja, o be to, kad publika stojasi iš savo vietų jau po pirmųjų dainų akordų, atlikėjos pasirodymai yra vertinami ir už kokybišką techninę bei vizualinę dalį. Negana to, šie šventiniai pasirodymai išskirtinai sužavės ir savo jaukumu, kuris dar labiau atsiskleis dėl ypatingos kalėdinės nuotaikos.

Nepamirštamas D.Butkutės šou „Cido“ arenoje nuaidės gruodžio 25-ąją, Šiaulių arenoje – gruodžo 26–ąją, o pati atlikėja jau nekantrauja sugrįžti į Šiaulius ir Panevėžį.

„Visada smagu sugrįžti pas publiką, kuri tavęs nuoširdžiai laukia. Prieš tris metus vykusį Naujametinį koncertą Šiaulių arenoje prisimenu su šiurpuliukais ant kūno. Net neabejoju, kad artėjantys koncertai bus dar įsimintinesni, o ypatingai jauki Kalėdinė nuotaika leis visiems atsipalaiduoti ir išlaisvinti mintis nuo kasdienių rūpesčių“, – žadėjo „Lietuvos Madona“ dar vadinama išskirtinio balso savininkė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite