Angle down Atgal

Džiaugiamės jaunųjų menininkų laimėjimais

Spalio mėnesį vyko jau tradicinio Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso „Dialogai su gamta. Mano kraštas“ dalyvių apdovanojimo šventė.

Šiame konkurse dalyvavo šešios Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro (VVKKC) Marijampolės meno mokyklos 10–11 klasių mokinės: Vanesa Besasparytė, Augustina Budžiulytė, Otilija Čiurlionytė, Rugilė Lepšytė, Austėja Pileckytė ir Monika Juknevičiūtė.

Monika Juknevičiūtė šiame konkurse laimėjo III vietą savo amžiaus grupėje. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės jos pasiekimais bei kitų moksleivių iniciatyva ir kūrybiniu polėkiu.

Spalio 16 dieną vyko 47-ojo tarptautinio Lidice vaikų piešinių konkurso tema „Chemija“ Lietuvos moksleivių apdovanojimas. Tai didžiausias moksleivių piešinių konkursas pasaulyje. Į konkursą buvo atsiųsta 15 tūkstančių darbų iš 70 šalių.

Čekijos ambasadoje Vilniuje buvo apdovanoti 8 mūsų šalies moksleiviai. Lietuviai į šį konkursą atsiuntė 174 darbus. Mūsų mokyklos mokinė Augustina Budžiulytė buvo apdovanota garbės raštu. Labai džiaugiamės tokiu pasiekimu.

Jolita BIČKIENĖ

VVKKC Marijampolės meno mokyklos mokytoja

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite