Dviratininkė Katažina Sosna greičiausia Prancūzijoje – aplenkė pasaulio vicečempionę

Pasaulis
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Santa Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Katažina Sosna, atstovaujanti Italijos komandai „Torpado - Südtirol“, penktadienį Prancūzijoje tapo kalnų dviračių kroso maratono lenktynių „Roc d’Azur“ (UCI MTB „Marathon Series“, III kategorija) nugalėtoja.

Už tai jai atiteko 10 pasaulio MTB kroso reitingo taškų. Tiek pat taškų bus įskaityta Lietuvai olimpinės atrankos reitinge.

Katažinai įteikta ir 1000 eurų premija.

Lietuvos čempionė 84,3 km trasą, kurios bendras pakilimas – 2300 m, įveikė per 4 val. 42 min. 14 sek. Antrą vietą užėmė pasaulio ir Europos MTB kroso maratono vicečempionė slovėnė Blaža Pintarič (+1.16), o trečią – prancūzė Margot Moschetti (+5.12).

„Esu labai labai laiminga. Šios lenktynės yra labai svarbios tiek man, tiek mano komandai“, – po finišo sakė K.Sosna, kuri pernai šiose varžybose buvo antra.