Sportas2019 m. Birželio 15 d. 20:50

Dviratininkė A. Gedraitytė apgynė Lietuvos jaunių grupinių lenktynių čempionės titulą

Lietuva

88005

Šilalėje vykstančio Lietuvos jaunių dviračių plento čempionato merginų grupines lenktynes šeštadienį laimėjo Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna“/Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, treneriai Vitalija Breivienė ir Vytautas Indreliūnas). Ji apgynė čempionės titulą. Penktadienį A. Gedraitytė laimėjo ir asmenines lenktynes, skelbia Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF).

A. Gedraitytė 85 km nuvažiavo per 2 val. 36 min. 50 sek. Sidabro medalį, kaip ir pernai, pelnė Paulina Patinskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimanzija, treneris Algimantas Buividas), o bronzos - Gabija Rukaitė (PRSSG, treneris A. Buividas, +2 sek.).

Ketvirtąją vietą, kaip ir asmeninėse lenktynėse, užėmė Erika Župerkaitė (PRSSG/„El-Eko Sport“, +4.37), penktąją - asmeninių lenktynių vicečempionė Rimantė Žiliūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“, treneris Kęstutis Česaitis, +4.37), o šeštąją - Kristina Jankauskaitė (PRSSG/„El-Eko Sport“, +4.37).