Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Dviračių orientacinės varžybos „Pažink Mažeikius 2017“

Dviračių orientacinės varžybos „Pažink Mažeikius 2017“

Telšiai

Jolanta GintalienėŠaltinis: Etaplius.lt

10957

Mažeikiuose, rugpjūčio 24 dieną, įvyko dviračių orientacinės varžybos „Pažink Mažeikius 2017“. Tai jau ketvirtą kartą Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro ir Mažeikių verslininkų asociacijos organizuojamos dviračių orientacinės varžybos.

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras parengė 20 užduočių, orientuotų į miesto erdvėse esančią mažąją architektūrą – skulptūras. „Pažink Mažeikius 2017“ orientacinių varžybų dalyviai startavę nuo Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro, finišavo Mažeikių paplūdimyje Pavenčiuose.

Finišavę po valandos ir penkiolikos minučių, pirmąją vietą iškovojo komanda „Špikiai“, antrąją vietą – „Specnuoma“, trečioji vieta atiteko komandai „Gudragalvis“. Beje, trečiąją vietą nuo ketvirtosios vietos, kurią užėmė „Pradininkai“, skyrė tik 16 sekundžių…

Plačiau apie dviračių orientacines varžybas ir rezultatus rasite čia.