Angle down Atgal

Dvikovai su Serbija treneriai registruos 13 krepšininkų

Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė šeštadienį Belgrade žais draugiškas rungtynes su Serbijos komanda. Šiam mačui vyriausiais mūsų šalies komandos treneris Dainius Adomaitis registruos 13 krepšininkų.

Ant „Štark“ arenos parketo šiandien neišbėgs Jonas Mačiulis ir Renaldas Seibutis, kurie trenerio sprendimu dvikovą stebės nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Rungtynės Belgrade prasidės 22 val. Lietuvos laiku.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė surengė treniruotę „Štark“ arenoje.

„Varžovas yra stiprus. Kaip tarp trenerių kalbėjom, tai yra komanda, sukomplektuota patekti tarp prizininkių pasaulio čempionate. Suvažiavę daug žvaigždžių. Kitas dalykas - jie žais pilnoje arenoje ir tai bus jų paskutinės rungtynės Serbijoje. Tai bus atsisveikinimo rungtynės, tai jie bus tikrai motyvuoti, stengsis 100 proc. laimėti šitas rungtynes. Kas buvę Belgrade, žino, kad serbų „fanai“ yra vieni triukšmingiausių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje, bus sunku, - kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Brazys. - Sunku surasti pas serbus silpnų vietų. Priekinė linija tikrai labai galinga, visos pozicijos turi stiprius žaidėjus, bet bandysim surasti silpnų vietų“.

Iš viso pasirengimo periodu Lietuvos rinktinė sužais devynerias kontrolines rungtynes. Mūsiškiai jau išbandė jėgas su ispanais išvykoje (70:78) ir su suomiais Klaipėdoje (80:60). Šeštadienį lietuviai su serbais žais Belgrade, o rugpjūčio 12 dieną - Kaune. Rugpjūčio 16-17 dienomis Suomijoje lietuviai susitiks su suomiais ir rusais, o rugpjūčio 24, 25 ir 27 dienomis Seule mūsų šalies rinktinė išbandys jėgas su Pietų Korėja, Angola ir Čekija.

Pasaulio čempionatą Lietuvos rinktinė pradės H grupėje, kur susitiks su Senegalo (rugsėjo 1 d.), Kanados (rugsėjo 3 d.) ir Australijos (rugsėjo 5 d.) komandomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite