Angle down Atgal

Dviejų Zodiako ženklų moterys, sugebančios nuvilioti svetimą vyrą

Daug stipriosios lyties atstovų puoselėja ištikimybę savo partnerėms. Jie mano, kad meilužes įsitaiso tik silpni ir kompleksuoti vyrai, kurie stengiasi tokiu būdu pakelti savivertę.

Jie tiki, kad niekada neišduos savo sutuoktinės. Taip ir bus, jeigu jie nepateks į vieno iš dviejų Zodiako ženklų moterų pinkles.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Su priešingos lyties atstovais Ožiaragio moterys elgiasi santūriai. Ankstyvoje jaunystėje jos gali neištekėti dėl kandidatams keliamų per didelių reikalavimų. Kai visos jų bendraamžės būna ištekėjusios, jos pradeda demonstruoti savo ryžtingumą. Ožiaragio moterims patinka bendravimas su vedusiais vyrais, nes jie nesudaro problemų, nesukelia rūpesčių, išlaiko atstumą.

Vedusiems vyrams su laisvomis Ožiaragio moterimis malonu leisti laiką. Šios damos nebūna įkyrios, netrukdo jiems gyventi įprasto gyvenimo, riboti jų laisvės. Bet koks vyras trokš kuo daugiau laiko praleisti su tokia moterimi, todėl sutiks pamesti žmoną, kuri jam kelia tiek pretenzijų, ir susieti savo likimą su Ožiaragio moterimi.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo merginos pasižymi sugebėjimu jausti vyrus, suprasti jų problemas, nustatyti jų nuotaikas ir būseną.

Visa tai padeda moteriai Vėžiui greitai pelnyti vedusio vyro pasitikėjimą, tapti jo drauge. Vyrai įpranta kreiptis į vienišas Vėžio moteris patarimo, palaikymo, nes žino, kad jos visada jiems padės.

Pati Vėžio moteris neigiamai žiūri į vedusį vyrą, kuris apgaudinėja savo žmoną. Tačiau, ilgiau bendraudama su juo, ji pakeičia savo nuomonę ir susitaiko su tuo faktu, kad jis turi šeimą.

Kuo labiau Vėžio moteris stengiasi priversti save nutraukti santykius su vedusiu vyru, tuo sunkiau jai tai sekasi. Ji sužavi vyrą savo jausmingumu, trapumu. Ir tas palieka žmoną, kad galėtų gyventi šalia tokios žavingos ir jautrios meilužės.

Deja, negalima sukurti savo laimės ant svetimos nelaimės. Tai vertėtų prisiminti minėtų dviejų Zodiako ženklų atstovėms. Jiems derėtų susivaldyti ir iškart atsisakyti bendravimo su vedusiu vyru, kol dar jų santykiai neperžengė leistinų ribų.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite