Angle down Atgal

Dvi taisyklės, kurios visam laikui pakeis jūsų santykius

Asmeniniame gyvenime galioja tik dvi taisyklės, kurios tikrai veikia. Jos tinka tiek vyrams, tiek moterims. O tie, kurie jų nežino, yra pasmerkti švaistyti laiką netinkamiems žmonėms.

1. Pirma taisyklė. Santykiai turi būti lengvi

Santykiuose turėtų būti lengva nuo pat pradžių. Nuo pirmųjų minučių. Žmogus, su kurio iš karto pasijuntate lyg su senu pažįstamu, tinka labiau nei tas, su kuriuo metų metus reikia vargti. Vaikinas, su kuriuo vos po penkiolikos minučių pažinties jūs pasiruošusi užsirakinti prekybos centro tualete, yra geresnis už tą, kuriam septynerius metus rašote laiškus be atsakymų. Mergina, kuri iš karto parodo susidomėjimą tavimi, yra geriau, nei neprieinama gražuolė, kurią reikia nuvežti į Bahamus. Tai, kas paprasta, yra gerai. Tai, kas sudėtinga - blogai.

Tai yra aksioma. Nereikia jos įrodinėti. Apskritai, santykiuose savo sąskaita nieko įrodinėti nereikia.

Nereikia nieko siekti, prie bet ko derintis ir bėgioti iš paskos. Tai padarę vieną kartą, darysite tai kiekvieną dieną, o mainais pamatysite tik kaprizingą nepatenkintą veidą. Jei nepavyko iš karto, neužsidegė, neužsidega, netampykite katės už uodegos. Tai – ne tavo žmogus. Sunkūs santykiai tinka tik tiems, kurie nuobodžiauja ir turi daug laisvo laiko. Visiems kitiems ši kančia tik gadina nervus.

Nereikia veltis į sudėtingus santykius. Santykiai, kuriuose jūs tik šokate pagal kažkieno melodiją, yra žeminantys. Anksčiau ar vėliau jūsų kantrybė baigsis.

2. Antra taisyklė - santykiai turi būti įdomūs

Šio teiginio taip pat nereikia įrodinėti. Kai tik santykiai nustoja teikti džiaugsmą ir pradeda kelti bjaurius jausmus, baikite juos iš karto.

Nepripraskite prie santykių aiškinimosi, ašarų ir indų daužymo. Palikite ilgus pokalbius, amžinus priekaištus. Tai nėra normalu! Tai kelias į pragarą! Kai tik džiaugsmas palieka santykius - jie tampa nuodingi.

Daug kas metų metu gromuliuoja sudėtingas situacijas lyg karvė šieną. Tokia veikla griauna asmenybę. Nedarykite to!
Kai tik suprantate, kad jūsų žodžiai atims džiaugsmą, užsičiaupkite. Prasidės santykių aiškinimasis - išeikite. Jei jūsų antra pusė nori tik kaltinti ir priekaištauti – neleiskite, kad kaltė jus prislėgtų. Eikite šalin!

Santykiai yra skirti džiaugsmui. Visus kitus santykius - „dėl vaikų“, „nes visi taip gyvena“, „iš įpročio“, „nes be jos dar blogiau“ - galima tiesiog imti ir išnešti į šiukšlių konteinerį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite