Sportas2019 m. Gegužės 24 d. 19:37

Dvi Lietuvos įgulos pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo pusfinalius

Socialinio tinklo nuotr.

85329

Poznanėje (Lenkija) vykstančio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo keturviečių baidarių 500 m distancijos antrajame atrankos plaukime penktadienį Lietuvos įgula finišavo antra ir pateko į pusfinalį.

Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas bei Mindaugas ir Simonas Maldoniai distanciją įveikė per 1 min. 21,865 sek. Iki pirmosios vietos ir tiesioginio kelialapio į finalą mūsiškiams pritrūko 1,028 sek.

Dviviečių baidarių 1000 m distancijos pirmajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat tęs kovą pusfinalyje.

Mūsų šalies irkluotojai nuotolį įveikė per 3 min. 16,485 sek.

Dviviečių kanojų 1000 m distancijos antrajame atrankos plaukime Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas liko aštunti ir nepateko į kitą etapą. Jie finišavo per 3 min. 44,198 sek.