Angle down Atgal

Dvi dviratininkės susižėrė net po aštuonis šalies treko čempionato aukso medalius

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtame Lietuvos vyrų, jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionate išdalinta 30 medalių komplektų – 23 asmeninėse ir septyni komandų rungtyse. Įspūdingai tarp jaunių merginų pasirodė Viktorija Šumskytė, o tarp jaunučių merginų – Auksė Pikūnaitė. Jos iškovojo net po aštuonis aukso medalius. 

Trenerių Solveigos Baleišytės ir Eglės Zablockytės auklėtinė V. Šumskytė (Panevėžio KKSC/Raimundo Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“) laimėjo 500 m pavienio starto ir 2 km asmenines persekiojimo lenktynes, keiriną, daugiakovę (omniumą), skrečą bei sprintą ir tapo komandų sprinto (su Židrūne Paltarokaite) bei 3 km komandų persekiojimo (su Kristina Kazlauskaite, A. Pikūnaite ir Ž. Paltarokaite) lenktynių nugalėtoja. 

A. Pikūnaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“), kurią treniruoja E. Zablockytė, laimėjo 500 m pavienio starto ir 2 km asmenines persekiojimo lenktynes, keiriną, daugiakovę, skrečą bei sprintą ir komandų sprinto (su Toma Šideikyte) bei jaunių 3 km komandų persekiojimo lenktynes.

Po keturis aukso medalius pelnė Romas Zubrickas (jauniai, Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“, treneris Artūras Šiugždinis) ir Gedvinas Serapinas (jaunučiai, Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“, treneris Anatolijus Novikovas). 

Po aštuonis įvairių spalvų medalius jaunių varžybose iškovojo K. Kazlauskaitė (1 aukso, 5 sidabro, 2 bronzos; Panevėžio KKSC/Raimundo Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“, trenerės S. Baleišytė ir E. Zablockytė), o po septynis apdovanojimus jaunučių varžybose pelnė Povilas Grabauskas (3-1-3) ir Gytis Matusevičius (1-4-2; abu – Vilkaviškio SM/„Aira“, treneris Artūras Žemaitaitis).

S. Baleišytės ir E. Zablockytės auklėtinės namo parsivežė 20, A. Šiugždinio auklėtiniai – 12, o A. Žemaitaičio – penkis aukso medalius. 

Lietuvos čempionato nugalėtojai.

Vyrai:

4 km komandų persekiojimo lenktynės – Justas Beniušis, Rojus Adomaitis, Romas Zubrickas, Denas Masiulis (visi keturi – Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“);

jaunės ir jauniai:

500 m – Viktorija Šumskytė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“);

keirinas – Viktorija Šumskytė ir Romas Zubrickas;

daugiakovė (omniumas) – Viktorija Šumskytė ir Zigmas Derkintis (Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“);

2 km asmeninės persekiojimo lenktynės – Viktorija Šumskytė ir Aivaras Naujokaitis (R. Sargūno sporto gimnazija / „El-Eko Sport“);

skrečas – Viktorija Šumskytė ir Rokas Gelžinis (R. Sargūno sporto gimnazija / „Fortūna“);

sprintas – Viktorija Šumskytė ir Aivaras Naujokaitis; 

komandų sprintas – Židrūnė Paltarokaitė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“), Viktorija Šumskytė ir Romas Zubrickas, Denas Masiulis, Zigmas Derkintis;

3 km komandų persekiojimo lenktynės – Viktorija Šumskytė, Kristina Kazlauskaitė (Panevėžio KKSC / R. Sargūno sporto gimnazija / „El-Eko Sport“), Auksė Pikūnaitė (Panevėžio KKSC / „El-Eko Sport“), Židrūnė Paltarokaitė ir Denas Masiulis, Romas Zubrickas, Zigmas Derkintis, Matas Antanavičius (Panevėžio KKSC / „Fortūna“);

jaunutės ir jaunučiai:

500 m –  Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“);

keirinas – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas;

daugiakovė (omniumas) –  Auksė Pikūnaitė ir Povilas Grabauskas (Vilkaviškio SM / „Aira“);

2 km asmeninės persekiojimo lenktynės – Auksė Pikūnaitė ir Povilas Grabauskas;

skrečas – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas;

sprintas – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas;

komandų sprintas – Toma Šideikytė (R. Sargūno sporto gimnazija / „El-Eko Sport“), Auksė Pikūnaitė ir Gytis Matusevičius, Povilas Grabauskas, Rimvydas Aleksa (visi trys – Vilkaviškio SM / „Aira“).
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite