Angle down Atgal

Duris laužė ugniagesiai

Staigios gyventojų mirtys glumina aplinkinius. Ypač sudėtinga, kai žmonės gyvena vieni.

Balandžio 1-ąją, apie 10.40 val., ugniagesiai gelbėtojai, policija, greitoji pagalba skubėjo į Kazlų Rūdą. Sunerimę giminaičiai pranešė, kad K. Donelaičio gatvėje gyvenusiam garbaus amžiaus vyriškiui galėjo sutrikti sveikata. Jis gyveno vienas, sirgo. Su vyru nuolatos ryšį palaikydavo artimieji. Ketvirtadienį jam paskambino anūkė. Kai senelis neatsiliepė, ji paprašė kaimynės pažiūrėti pro langą. Kaimynė pamatė, kad žmogus guli. Viduje skambėjo telefonas, bet jis nereagavo.

Ugniagesiai laužtuvu išlaužė duris. Medikai 74 metų namų šeimininkui konstatavo mirtį.

Trečiadienį ugniagesiams duris teko laužti Vilkaviškio rajono Karklinių kaime gyvenusio vyro namuose. Specialiosios tarnybos buvo iškviestos, kai kaimynai pro langą pamatė ant grindų gulintį šeimininką. Laužtuvu atidarius duris, į vidų buvo įleisti policijos pareigūnai ir medikai. 43 metų vyrui konstatuota mirtis. Pasak vietos gyventojų, vyras sirgo, be to, piktnaudžiavo alkoholiu.

Ketvirtadienį Vilkaviškyje Šeimenos gatvėje rasta mirusi 58 metų moteris. Pasak pareigūnų, COVID-19 liga gyventoja nesirgo, bet per daug vartojo svaigalų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite