Angle down Atgal

Duris atvers nauja edukacinė erdvė Anykščiuose – istorijų dvarelis

Šį savaitgalį (gegužės 30 d.) duris atvers nauja edukacinė erdvė Anykščiuose – istorijų dvarelis! Atgaivintas, restauruotas ir moderniai įrengtas dvarelis ruošiasi sutikti ne tik dvasių ir vaiduoklių gaudytojus, bet ir visus, kuriems įdomi kūrybiška istorija.

Pasakojimai čia virsta apčiuopiamais kūriniais, kuriuos galima liesti. Netikėtai čia siekiama pristatyti žinomus istorijos faktus, atrasti reikšmingas smulkmenas, detales ir iš jų sudėlioti savą ano laikmečio versiją. Atradimai, nuotykiai, didžioji legendų knyga, praeities personažai, į kuriuos galima persikūnyti – visa tai ir dar daugiau laukia lankytojų. Istorijų dvarelis mažiesiems lankytojams ir jų šeimoms yra parengęs įdomiausių edukacijų, žaidimų. Pažadame – šioje erdvėje rasite paslapčių (juk dvaruose jų visada būna!), nuotykių, atradimų ir pasakojimų apie tikras šiose apylinkėse nutikusias istorijas!

Pačius smalsiausius ir nekantriausius gegužės 29 dieną nuo 13 iki 17 val. kviečiame į atvirų durų dieną, o nuo gegužės 30 dienos lauksime jūsų kasdien!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite