Angle down Atgal

Duris atveria Teisinių paslaugų ir nekilnojamojo turto agentūra

Teisė, įstatymų žinojimas ir nekilnojamojo turto operacijos (pirkimas, pardavimas, nuoma, dovanojimas) – glaudžiai susiję. Šiauliuose duris atvėrusi Teisinių paslaugų ir nekilnojamojo turto agentūra padeda ne tik parduoti, nupirkti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą, bet ir tuo pačiu konsultuoja teisiniais klausimais.

Loreta Lapeikienė, teisininkė  Tel. 8 600 26 292. Tilžės g. 156, 109 kab. Šiauliai.
Loreta Lapeikienė, teisininkė Tel. 8 600 26 292. Tilžės g. 156, 109 kab. Šiauliai.

Nekilnojamojo turto sandoriai yra betarpiškai susiję su įstatymų žinojimu ir jų taikymu. Dažnai žmonės neįvertina visų aplinkybių, tad pardavus, nusipirkus ar išnuomojus turtą kyla įvairių nesusipratimų ir nuostolių.

Prieš parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą pirkėjui ir pardavėjui būtina išsiaiškinti daugybę juridinių dalykų (pvz., kiek butas ar namas išlaikytas jį įsigijus, ar reikės pardavėjui jį pardavus sumokėti 15 proc. GPM, kokio dydžio mokestis bus, ar pardavėjas turi nepilnamečių vaikų, ar reikės kreiptis į teismą dėl leidimo parduoti būstą gavimo ir t. t.).

Pagrindiniai dalykai, kuriuos būtina žinoti prieš sudarant sandorį pas notarą, yra ar parduodamo turto savininkas neturi skolų už elektrą, vandenį ir kitas paslaugas, ar sumokėti visi mokesčiai ir pan.

Kiekvienu konkrečiu atveju padėsime ne tik parduoti ar nupirkti nekilnojamąjį turtą, bet už tą pačią kainą pakonsultuosime teisiniais klausimais, padėsime suruošti reikalingus dokumentus.

Vykdant nekilnojamojo turto sandorius verta pasikonsultuoti su teisininkais, nes konsultacija padeda geriau suprasti daugelį dalykų ir išvengti rimtų nemalonumų. Dažnai pasitaiko atvejų, jog į teisininką kreipiamasi tada, kai šaukštai jau po pietų ir padėti būna sunkiau.

Agentūra teikia ir vien teisines paslaugas: teisinės konsultacijos ir procesinių dokumentų rengimas (šeimos, darbo, verslo, paveldėjimo teisės klausimais ir kt.).

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite