Angle down Atgal

Duris atveria lauko kavinės: griežti vyriausybės reikalavimai verslininkų nedžiugina

Šiandien, po pusės metų pertraukos, leista atidaryti lauko kavines. Klaipėdos senamiesčio maitinimo įstaigų verslininkai suskubo ruoštis, tvarkyti kavinių terasas. Tačiau yra tokių, kurie atsidaryti dar nesiryžta.

Nors maitinimo įstaigų verslininkams sužibo viltis grįžti prie darbų, tačiau vykdyti veiklą seka šūsnis reikalavimų: privaloma užtikrinti dviejų metrų atstumą tarp staliukų, ribojamas darbo laikas nuo 7 iki 21 valandos, prie vieno stalelio leidžiama sėdėti ne daugiau kaip 2 asmenims, išskyrus jei tai yra vienas šeimos ūkis.

Verslininkų tokie ribojimai nenudžiugino.

„Reikalavimai per griežti, šiandien dar neatsidarysime. Ką gali suprekiauti, kai taip sumažinamas stalų skaičius, o prie stalo gali sėdėti tik du žmonės“,– nusivylimo neslėpė restorano „VinVino“ savininkas A.Kšanys.

„Pertrauka buvo per ilga, dalis darbuotojų susirado kitus darbus, o dabar dar ir orai nedžiugina sėkmingam atsidarymui. Atsitiesti po tokio ilgo uždarymo bus labai sunku“, – kalbėjo verslininkas. 

Maitinimo įstaigos, vyriausybės sprendimu, buvo uždarytos šalyje įvedus karantiną dar praeitų metų lapkričio 7 dieną, leidžiant maistą tiekti tik išsinešimui. 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite