Jolantos Kulienės nuotr.
Angle down Atgal

Duokš leteną

Lengva mylėti išpuoselėtą savo augintinį, tačiau ne kiekvienas vaikas žino, kur ir kaip gyvena gyvūnai, kurie paseno, susirgo, pabodo šeimininkams ir tapo nebereikalingi. Būtent tokią gyvūnų gyvenimo pusę penkiamečiams ir šešiamečiams ryžosi atskleisti Obelių lopšelio-darželio darbuotojai.

Akciją ,,Duokš leteną“ inicijavo auklėtoja Jolanta Kulienė. Jo metu bendruomenė buvo kviečiama paremti likimo nuskriaustus gyvūnus. Pasak logopedės Rasos Kundelienės, abejingų liko mažai. Mėnesį trukusios akcijos metu surinkta per 100 kg sauso maisto, konservų, kraiko, žaislų, kitų gyvūnų priežiūros priemonių. Jas parūpino darželį lankančių vaikų tėvai, darbuotojai.

Praėjusią savaitę lopšelio-darželio ,,Drugelių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai, lydimi auklėtojų, aplankė Utenos rajono gyvūnų globos namus. Maloniai svečius sutikusi darbuotoja Laima parodė prieglaudoje gyvenančius ir žmonių meilės bei dėmesio stokojančius gyvūnus, apie juos papasakojo. Tokių nelaimėlių per 150.

Vaikai buvo skatinami mylėti, saugoti ir prisiimti atsakomybę už mažesniuosius savo draugus, gyvenančius šalia mūsų. Linksmų krykštavimų čia nesigirdėjo. Atsisveikindami jie pažadėjo ir ateityje padėti tiems, kurie patys negali savimi pasirūpinti.

Po kelionės auklėtojos sulaukė ne vieno tėvų skambučio ir pageidavimo įsigyti augintinį būtent iš prieglaudos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite