Angle down Atgal

Dukros nužudymu įtariama motina laukiasi dar vieno vaiko

Šiaurės Airijoje kartu su savo vyru sulaikyta moteris, kuri įtariama dukros žmogžudyste, kitą mėnesį turėtų pagimdyti trečiąjį vaiką.

32 m. pakistanietis Abdulas Wahabas ir jo 26 m. žmona – Lenkijos pilietė Aleksandra Wahab – yra sulaikyti dėl moters dukros, 5 m. Nadios Zofijos Kalinowskos, mirties – mergaitė numirė dėl skilusios kaukolės ir patirtų smegenų bei kepenų sužeidimų praėjusių metų gruodžio 15 d. savo namuose Newtownabbey gyvenvietėje, esančioji šalia Belfasto.

Prokurorai nustatė, kad be minėtų sužeidimų ant mergaitės kūno buvo rasta ir ankstesnių traumų pėdsakų.

Tiek mergaitės motina, tiek mergaitės patėvis neigia kaltinimus žmogžudyste ir teigia, jog mergaitė vidury nakties nukrito nuo laiptų. Taip pat pora neigia kaltinimus sąmoningai sukėlus mergaitei sunkius kūno sužalojimus bei kaltinimus sukėlus mergaitės mirtį arba leidus mergaitei numirti.

Abdulas Wahabas pateikė prašymą dėl paleidimo į laisvę, kol vyksta tyrimas, tačiau prokurorai prieštarauja įtariamojo paleidimui, nes bijoma, kad jis gali pabėgti bei atmetė įtariamąjį ginančio advokato teiginius, kad įrodymai dėl mergaitės žmogžudystės yra nepakankami.

Pasak įtariamųjų advokato Patricko Lyttle, A. Wahabas negali pabėgti į Pakistaną, nes iš jo paimti asmens dokumentai. Be to, įtariamasis pastarąjį dešimtmetį gyveno Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje bei turi čia trejų metų sūnų.

Advokato teigimu, jei medikų ataskaitomis bus įrodyta, kad mirusi mergaitė nukrito nuo laiptų, tai reikš, kad sulaikyta šeima patyrė didžiulę neteisybę – Wahabų mažametis sūnus atiduotas globai, o sulaikyta Aleksandra Wahab kitą mėnesį turi pagimdyti trečiąjį vaiką, tačiau iki šiol neaišku, kada byla pasieks teismą ir pora toliau yra kalinama.

Pasak prokurorų, Wahabų šeimos aplaidumą mirusios mergaitės atžvilgiu liudija jos dantų būklė – nėra jokių įrašų, kad mergaitė lankėsi pas stomatologą. Taip pat mirusios mergaitės namuose nebuvo jokių žaislų, o ant kūno rasta senesnių traumų pėdsakų, įskaitant skilusius šonkaulius.

Nustatyta, kad likus kelioms dienoms iki incidento, A. Wahabas internete ieškojo skrydžių į Pakistaną ir informacijos, kaip pervežti krovinius.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite