Arūno Jonačio nuotr.
Angle down Atgal

Du Šiaulių vežėjų klubo dešimtmečiai – nuo dalijimosi patirtimi iki verslo plėtros skatinimo (VIDEO, FOTO)

Transporto sektorius yra svarbi Lietuvos ekonomikos dalis. Jis sukuria 11,7 proc. bendrojo vidaus produkto, o kelių transportas – 6 proc. Šiaulių apskritis dar neseniai garsėjo kaip regionas, kuriame susikoncentravę daugiausia stambių transporto įmonių, vadintas vežėjų refrižeratoriais kraštu. Jau 20 metų Šiaulių regiono vežėjai yra susibūrę į Šiaulių vežėjų klubą ir mini gražų jubiliejų.

Sprendimų ieško kartu

Klubas vienija 77 transporto įmonių vadovus, kurie glaudžiai bendradarbiaudami tarpusavyje dalinasi patirtimi, nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją, mokosi bei tobulėja ir didina klubo narių konkurencingumą. „Vežėjai vos ne kasdien dirba vis kitoje užsienio šalyje, kur yra skirtingos darbo sąlygos, skirtingi šią veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Klube mes pasidaliname gerosiomis ir blogosiomis patirtimis, surastais problemų sprendimo būdais. Aptariame ir Lietuvos bei užsienio šalių norminių aktų pasikeitimus, kitas naujoves. Kartu analizuojame vežėjų poreikius, ieškome geriausių sprendimų. Darbe praverčia ir mūsų kaupiama informacija apie užsakovus ir transporto įmones, patikimus ir nepatikimus partnerius“, – apie Šiaulių vežėjų klubo veiklą pasakoja klubo prezidentas, bendrovės „Minjotra“ vadovas Vytas Bučinskas.

Kovoja už narių interesus

Transportininko teigimu, labai svarbi klubo veiklos sritis – narių interesų atstovavimas santykiuose su valstybiniais valdymo organais, savivaldybėmis bei kitomis institucijomis. Klubas bendradarbiauja su giminingomis visuomeninėmis organizacijomis. Ypatingai glaudūs ryšiai klubą sieja su Lietuvos nacionaline vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ – beveik visi klubo nariai yra ir asociacijos „Linava“ nariai.

Bendrauja ir šeimomis

Klubo nariai ne tik kas mėnesį renkasi pasitarti darbiniais reikalais, jie turi gražių neformalaus bendravimo tradicijų. Daug metų kartu su savo šeimos nariais jie rengia vasaros šventes, švenčia Kalėdas, renkasi kitomis svarbiomis progomis. Pastaraisiais metais ypač išpopuliarėjo bendros klubiečių kelionės į užsienį. Tai dar labiau suartina juos, daro ne konkurentais, o bendraminčiais ir bendražygiais.

Nusipelnė garbingų apdovanojimų

Šiaulių vežėjų klubo veikla Vyriausybės ir bendražygių įvertinta minint klubo 20-metį iškilmingame renginyje Šiaulių kultūros centre. Klubo bendruomenė už išskirtinį indėlį į Lietuvos kelių transporto sritį, jos plėtojimą ir puoselėjimą pagerbta Premjero Sauliaus Skvernelio pasirašytu Vyriausybės Padėkos raštu, kurį įteikė Vyriausybės atstovė Šiaulių apskrityje Asta Jasiūnienė. Vyriausybės Padėkos raštais taip pat apdovanoti klubo prezidentas Vytas Bučinskas ir vienas iš klubo steigėjų Zenonas Buivydas, įvertinant jų aktyvią ir nuoširdžią veiklą Lietuvos kelių verslo srityje. Klubas Padėkomis pagerbė aktyvius savo narius, o taip pat buvusius klubo prezidentus: Artūrą Grigaliūną, Sigitą Gideiką, Kęstutį Ambrazą.

Šiaulių vežėjų klubo informacija

REKLAMA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite