Angle down Atgal

Du moterų tipai, kuriems vyrai neįstengia atsispirti

Mįslių mįslė: kelis šimtmečius dailiosios lyties atstovės stengiasi išvesti moters patrauklumo formulę. Kokios charakterio savybės, koks elgesys traukia vyrus kaip magnetas?

Žinoma, kiek yra vyrų pasaulyje, tiek yra skirtingų pomėgių. Ir vis dėlto egzistuoja du moterų tipai, kurie visada patiko ir patinka visiems vyrams, kad ir ką jie sakytų, kad ir kokius išrankius vaizduotų.

Tikriausiai pastebėjote, kad beveik visi kurso vaikinai, klasės draugai ar bendradarbiai būna įsimylėję vieną merginą, nebūtinai pačią gražiausią. „Ką jie joje randa, ko nėra kitose?“ – klausiate savęs.

Veikiausiai nieko, išskyrus tai, kad ji priklauso vienam iš dviejų moteriškų tipų, kuriuos vyrai laiko patraukliomis. Iš tikrųjų kiekvienas ieško sau giminingos sielos, o ne modelio pasirodymams ant podiumo.

Psichologai ištyrė ir eksperimentais įrodė, kad vyrus traukia būtent šie du moterų tipai.

1. Moteris-motina

Pagal mokslininkų tyrimus, merginos, pasąmonės verčiamos, ieško savo partneriuose tėvo bruožų (net jeigu santykiai su juo nesusiklostė gerai), o vyrai – to, kas jiems primintų motiną.

Tai yra taip giliai užprogramuota pasąmonėje, kad negalime nieko su savimi padaryti. Veikiausiai tokia trauka susijusi su mūsų vaikystės prisiminimais. Juk buvo taip jauku ir ramu šalia mamos, kodėl nesusigrąžinus to nuostabaus saugumo ir laimės jausmo?

Kitaip tariant, mūsų santykių ir tikrųjų namų idealas yra kilęs iš vaikystės. Mes negalime sugrįžti ten, todėl mus traukia viskas, kas sukelia tų laikų emocijas.

Štai kodėl vyrus taip traukia motinos tipo moterys. Šie suaugę ir stiprūs vyrai kažkur sielos gilumoje tebėra maži ir silpni berniukai. Jie trokšta rūpinimosi, besąlyginės meilės, šilumos, skanių pietų (kaip pas mamą), jaukių namų (taip pat kaip pas mamą). Ir svarbiausia, kad moteris rūpintųsi ir mylėtų vaikus.

Neskubėkite pasmerkti tokių vaikinų ir mamyčių sūnelių. Tai visai ne tai, ką galvojate. Tai yra pirmykštis žmogaus instinktas, kai jis turėjo tik dvi užduotis: išgyventi kaip rūšiai ir palikti po savęs palikuonis. „O kas, jei ne mama padės tai padaryti?!“ – kužda jo pasąmonė.

Mokslų daktaras Joy Browseris tikina, kad praktiškai visi vyrai pasąmonės lygmenyje ieško savo motinos bruožų partnerėse.

Jis rašo: „Mūsų motinos palieka tokį gilų pėdsaką širdyje, kad mes paskui visą gyvenimą ieškome pažįstamų bruožų tose moteryse, kurias pasirenkame. Mus traukia net balso intonacija, figūros tipas, įpročiai, humoro jausmas, kuris atrodo panašus į mamos. Todėl kad visos motinos rūpinosi mumis, buvo mums šiltos ir švelnios. Mes ieškome tokių pat minkštų moterų. Jeigu motinos buvo stiprios ir valingos, ieškome sau partnerės- draugės“.

Motinos daro stiprią įtaką savo sūnums: jos ne tik užprogramuoja savo vaikams būsimos sutuoktinės pavidalą, bet savo pastabomis ir komentarais toliau veikia vyro pasirinkimą, kai jis tampa suaugęs.

Jeigu motina buvo švelni ir miela – vyras ieškos švelnių ir meilių merginų. Juk jos tokios kaip mama! Tokia mergina gali sukurti atmosferą namuose, kuri primintų jam vaikystės namus.

Ir atvirkščiai, jeigu motina buvo linkusi į depresiją, jos nuotaikos dažnai keisdavosi, tai sūnūs išauga tokiais vyrais, kuriuos gąsdina meilė ir švelnumas. Juk jie iš vaikystės patirties žino, kad kitą sekundę meilė gali virsti agresija ar abejingumu. Dėl tos priežasties vyras gali pabėgti nuo draugių tada, kai tik pajus šilumą ir rūpestį.

2 .Moteris-draugė

Vyrai ne visada ieško partnerėje tik fizinio patrauklumo ir seksualumo. Gana dažniai jiems reikalingas draugas, su kuriuo galima būtų paprasčiausiai pasikalbėti apie viską pasaulyje, papasakoti apie ožį-viršininką ar nueiti į futbolo rungtynes.

Todėl moterys smarkiai klysta, kai sako, kad vyrams „reikia tik vieno“. Ne, ne visi vyrai trokšta gražių barbių su 90-60-90 matmenimis. Daugumai reikalingas tikras draugas, su kuriuo galėtų pasidalyti savo mintimis ir idėjomis.

Raktas į stiprius, sveikus ir ilgalaikius santykius šiuo atveju yra paprastas: moteris turi turėti tokių charakterio bruožų, kokių vyras ieško geriausiame drauge.

Buvimas „draugu“, visai neatmeta puikaus sekso, kuris dar labiau suartina. Tačiau pirmoje vietoje, žinoma, bus, sugebėjimas išklausyti ir palaikyti. Tai yra talentas draugauti.

Daktaras Johnas Gottmanas savo knygoje „7 laimingos santuokos principai, arba emocinis intelektas meilėje“ rašo: „Jeigu sutuoktiniai laiko vienas kitą geriausiu draugu , tai yra labai geras ženklas. Juk stipri draugystė yra laimingos santuokos pagrindas.“

Gottmanas aiškina, kaip turi atrodyti ši draugystė:

„Draugystė santuokoje grindžiama abipuse pagarba ir bendravimo su partneriu džiaugsmu. Tokie sutuoktiniai paprastai gerai vienas kitą pažįsta, žino, kas kam patinka, kokių kitas turi silpnybių ir keistenybių, kaip nuraminti ar prajuokinti partnerį. Draugai labai gerbia vienas kitą ir išreiškia savo meilę visa širdimi ir kasdien.

Šaltinis: Cluber.com

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite