Angle down Atgal

Du jauni šiauliečiai kartu BFS svečiavosi Lenkijoje, Čekijoje ir Vokietijoje

Baltijos futbolo mokykla (Baltic football school) praėjusią savaitę subūrė 2010 metais gimusių berniukų komandą, kuri keliavo į Lenkiją, Čekiją bei Vokietiją. Su šia ekipa vyko ir du FA „Šiauliai" auklėtiniai - Imantas Balčiūnas ir Benas Žvingelis.

Kartu su BFS ekipa abu šiauliečiai pirmiausiai vyko į Lenkijos sostinę, kur sužaidė draugiškas rungtynes su Varšuvos „Legia" bendraamžiais. Iš karto po šių rungtynių vaikinų jau laukė išvyka į Čekiją, kur komanda taip pat aplankė šalies sostinę bei joje surengė treniruotę, kurią vedė Prahos „Sparta" akademijos treneriai.

Vėliau BFS ekipa jau keliavo į Vokietiją, kur šeštadienį apsilankė antrosios „Bundesliga" rungtynėse tarp „Regensburg" ir „Stuttgart" ekipų. Šias rungtynes rezultatu 3:2 laimėjo pastaroji ekipa, o rungtynes stebėjo daugiau nei 15 tūkstančių žiūrovų.

Šią išvyką BFS komanda vainikavo dalyvaudama turnyre Vokietijoje, kuriame dalyvavo tokios ekipais 1.FC „Nürnberg", „1860 Munchen", FC „Augsburg" ir Prahos „Sparta". Šiame turnyre jungtinė BFS ekipa užėmė penktąją vietą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite