Du „Delfino“ plaukikai pagerino kelis Lietuvos rekordus

anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Alytuje baigėsi dvi dienas trukęs Lietuvos jaunučių jaunių plaukimo čempionatas, kuriame varžėsi per 440 sportininkų iš visos šalies.

Net du Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ auklėtiniai pagerino Lietuvos rekordus (vaikų iki 13 m.). Pirmą dieną berniukų 200 m krūtine rungtyje Neilas Vaičiulis distanciją įveikė per 2 min 46,15 sekundės, o mergaičių 200 m plaukimo peteliške rungtyje naują šalies jaunimo rekordą užfiksavo Erika Pasakinskaitė – 2 min 31,18 sek. Antrąją varžybų dieną jaunoji plaukikė perpus trumpesniame nuotolyje pagerino ir dar vieną mergaičių iki 13 m. rekordą – 100 m peteliške finale nuplaukusi per 1 min 7,75 sekundės.

Maža to, abu plaukikai iškovojo ir daugiau medalių. Neilas 100 m plaukimo krūtine rungtyje pelnė bronzą (1 min 18,69 sek.). Erika 400 m distanciją laisvu stiliumi nuplaukė per 5 min 5,27 sek. ir laimėjo bronzą, 200 m kompleksiniu plaukimu - per 2 min 36,48 sek. ir tapo čempione.

Rekordininkus varžyboms ruošė treneris Egidijus Šiautkulis.

Dar vieną bronzos medalį laimėjo trenerio Kęstučio Jankevičiaus auklėtinė Giedrė Skrodenytė, 200 m atstumą įveikusi peteliške per 2 min 37,82 sekundės.