Sportas2019 m. Gruodžio 28 d. 13:27

D.Sabonis sužaidė blogiausią sezono mačą, o „Pacers“ krito paskutinių sekundžių dramoje

Alytus

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt

111690

Eilinį sykį klampią ir stingdančią gynybą pademonstravusi „Miami Heat“ (23-8) priekinė linija supančiojo vieną „Indiana Pacers“ (21-11) lyderių Domantą Sabonį, o pergalę išplėšė metimu likus kiek daugiau nei 6 sekundėms – laimėjo 113:112 (25:27, 33:28, 26:27, 29:30).

Nors aukštaūgiui iš Lietuvos jau nuo pat rungtynių pradžių užsirišo krepšys, du Myleso Turnerio tritaškiai svečius išvedė į priekį (20:14).

„Heat“, kuriuos į priekį kaip ir įprastai vedė Jimmy Butleris bei Bamas Adebayo, sulaukė ir kitų svarbių rotacijos žaidėjų pagalbos, o antrajame kėlinyje spurtavęs 13:4 pagaliau persvėrė rezultatą (47:45).

Majamio klubo spurtą nutraukė tik antrojo kėlinio viduryje pirmuosius taškus dėjimu surinkęs Domantas.

Trečiajame kėlinyje ir toliau nė viena komanda nesusikūrė apčiuopiamo pranašumo, tačiau ketvirtajame, po Gorano Dragičiaus tritaškio, „Heat“ pabėgo devynių taškų persvara (91:82).

Tačiau atsarginių krepšininkų (Dougo McDermotto ir Aarono Holiday) vedama „Pacers“ surengė savo atsaką ir likus keturioms minutėms pirmavo keturiais taškais (106:102).

O tuomet prasidėjo rungtynių kulminacija. Per paskutines tris minutes penkiskart pasikeitė pirmaujanti komanda, o likus 30 sek. po Jeremy Lambo taiklaus metimo „Pacers“ pirmavo vienu tašku (112:111).

Visgi tai buvo „Heat“ vakaras – du kartus po netaiklaus metimo kamuolį puolime atkovoję šeimininkai galiausiai surado pergalingus taškus, kuriuos pelnė Goranas Dragičius.

Paskutinis A.Holiday metimas skriejo pro šalį.

Vienas naudingiausių „Pacers“ krepšininkų Domantas Sabonis šįkart buvo beveik nepastebimas. Lietuvis per 31 žaidimo minutę sukrapštė tik 8 taškus (4/11 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Tai pirmasis kartas šiame sezone, kuomet Domas neperžengia 10 pelnytų taškų ribos. 7 atkovoti kamuoliai – antras mažiausias rezultatas šiemet. Nepaisant to, aukštaūgis žaidė daugiausiai minučių komandoje.

„Miami Heat“: Jimmy Butleris 20 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 14/15 baud.), Bamas Adebayo (15 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Duncanas Robinsonas (6/10 trit.) po 18, Kendrickas Nunnas 17, Goranas Dragičius 14 (6 rez. perd.), Tyleris Herro 10 (9 atk. kam.).

„Indiana Pacers“: Aaronas Holiday 17 (9 rez. perd.), T.J.Warrenas ir Jeremy Lambas po 16, Dougas McDermottas 14, Mylesas Turneris 13, Justinas Holiday 11.

Majamio klubas Rytuose šiuo metu užima trečią vietą, „Pacers“ – šeštą.

Kiti penktadienio rezultatai:

„Boston Celtics“ – „Cleveland Cavaliers“ 129:117 (J.Brownas 34 / K.Love'as 30)

„Charlotte Hornets“ – „Oklahoma City Thunder“ 102:104 (T.Rozieras 26 / S.Gilgeous-Alexanderis 27)

„Orlando Magic“ – „Philadelphia 76ers“ 98:97 (J.Embiidas ir T.Harrisas po 24 tšk. ir 11 atk. kam. / E.Fournier 20)

„Atlanta Hawks“ – „Milwaukee Bucks“ 86:112 (A.Crabbe'as 20 / Kh.Middletonas 23)

„Golden State Warriors“ – „Phoenix Suns“ 105:96 (D.Russellas 31 / D.Bookeris 34)