Angle down Atgal

Druskininkuose – tradicinis teniso turnyras ir bliuzo koncertas

Vilniaus teniso klubas Druskininkuose organizavo ilgametes tradicijas turintį dvejetų teniso turnyrą „Druskininkai Jazz Tennis Cup 2020“. Kasmet Druskininkuose vykstančiame turnyre dalyvauja verslo atstovai iš visos Lietuvos.

Dar vienas šio renginio išskirtinumas – teniso ir muzikos vienybė. Po varžybų dalyviai klausydavosi džiazo, o šiais metais visi susirinko į Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią, kurioje klausėsi bliuzo grupės „Blues Makers“ koncerto.

Vilniaus teniso klubo direktorius, Lietuvos teniso sąjungos viceprezidentas Liutauras Radzevičius ne kartą yra pažymėjęs, kad Druskininkai teniso entuziastus pasitinka labai svetingai. „Nuoširdžiai dėkojame jums už reikšmingą paramą organizuojant „Druskininkai Tennis Cup 2020“. Džiaugiamės, kad galėsime tęsti bendradarbiavimą organizuojant kitų metų turnyrą Druskininkuose“, – po renginio merui R. Malinauskui organizatorių vardu padėkojo L. Radzevičius.

„Druskininkai yra atviri visiems – labai smagu matyti, kad renginiai tampa tradiciniai, o žmonės nori čia sugrįžti. Sporto infrastruktūrai ir sporto turizmui skiriame daug dėmesio – norime užtikrinti kokybę ir profesionaliems sportininkams, ir mėgėjams. Tenisas Druskininkuose labai populiari sporto šaka. Praėjusią savaitę pasirašėme sutartį dėl šio sporto bendruomenei svarbaus objekto – modernių, tarptautinius reikalavimus atitinkančių atvirų ir uždarų teniso kortų statybos. Tikiuosi, kad kitąmet šis gražus tradicinis teniso turnyras jau galės vykti naujuose, moderniuose teniso kortuose“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite