Druskininkuose paaiškėjo Lietuvos stalo teniso čempionai

Alytus
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Savaitgalį Druskininkų sporto komplekse vykusiame Lietuvos stalo teniso čempionate nugalėjo Kornelija Riliškytė ir Alfredas Udra.

Šalies pirmenybėse dalyvavo 32 moterys ir 32 vyrai, praneša Lietuvos stalo teniso asociacija.

Moterų pusfinalyje susitiko Emilija Riliškytė (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“) su Egle Jankauskiene. Rezultatu 4:2 nugalėjo Eglė Jankauskienė (treneris Artūras Orlovas, Vilnius).

Kitame pusfinalyje kovojo Kornelija Riliškytė su Laura Abaravičiūte. Abi sportininkės yra trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinės, atstovaujančios sporto mokyklai „Sostinės tauras“. K.Riliškytė laimėjo 4:0 ir pateko į finalą.

Bronzos medaliais ir piniginiu prizu (100 Eur) apdovanotos – Emilija Riliškytė ir Laura Abaravičiūtė.

Finale 4:1 laimėjo Kornelija Riliškytė ir tapo 2022 metų čempione.

Vyrų pusfinalyje vyko aršios kovos tarp Alfredo Udros (trenerė Indra Udrienė, Klaipėda) ir Igno Navicko (trenerė Inga Navickienė, Kaunas), bei Kęstučio Žeimio (treneris Viktoras Rybakas) ir Tomo Mikučio (trenerė Ona Jucevičiūtė, Klaipėda).

A.Udra prieš I.Navicką ir T.Mikutis prieš K.Žeimį laimėjo vienodais rezultatais 4:1.

Nugalėtojams ir prizininkams prizus įteikė LSTA prezidentė Inga Navickienė ir LR seimo narys Algirdas Butkevičius.

Bronzos medaliais ir piniginiais prizais (100 Eur) apdovanoti – Ignas Navickas ir Kęstutis Žeimys.

Finale išaiškėjo, kad Lietuvos čempiono titulas atiteko Alfredui Udrai, kuris rezultatu 4:0 pranoko Tomą Mikutį.

Čempionams įteikti 500 Eur vertės piniginiai prizai. Vicečempionams 250 Eur piniginiai prizai.

Moterų dvejetų rungtyje dalyvavo 15 porų. Trečią vietą iškovojo Auksė Gecevičiūtė su Gerda Šišanovaite ir Laura Abaravičiūtė su Marija Mikalauskyte.

Finale susitiko Vitalija Venckutė (treneris Viktoras Stankevičius) su Egle Jankauskiene ir Emilija Riliškytė su Kornelija Riliškyte. Dvejetų čempionėmis tapo Emilija ir Kornelija Riliškytės.

Vyrų dvejetų rungtyje dalyvavo taip pat 15 porų. Trečios vietos laimėtojai: Ignas Navickas (trenerė Inga Navickienė) su Kęstučiu Žeimiu ir Andrius Preidžius (treneris Rytis Velička) su Rimu Lesiv.

Finale susitiko Matas Vilkas (treneris Jonas Piekautas) poroje su Matu Skuču (trenerė Romualda Garkauskienė) ir Agnius Kačerauskas su Luku Rimkumi (treneris abiejų sportininkų Artūras Orlovas)

Nugalėjo Matas Vilkas ir Matas Skučas. Antrą vietą iškovojo Agnius Kačerauskas su Luku Rimkumi.

Mišrių dvejetų rungties nugalėtojais tapo Matas Skučas ir Emilija Riliškytė. Antros vietos laimėtojai – Matas Vilkas ir Kornelija Riliškytė.

Trečios vietos laimėtojai: Rimas Lesiv (treneris Saulius Bureika) su Aukse Gecevičiūte ir Rokas Kisielius (treneris Romas Stankevičius, SM „Gaja“) su Lukrecija Juchnaite (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“).