Angle down Atgal

Druskininkuose įsteigta karščiavimo klinika

Trečiadienį Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) įpareigojo šalies savivaldybes jų teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros įstaigose įsteigti vadinamąsias karščiavimo klinikas – jose karščiuojantiems pacientams bus atliekami išsamesni tyrimai.

Druskininkų savivaldybė, sutelktai bendradarbiaudama su ligonine, poliklinika ir reabilitacijos centru „Upa“, karščiavimo klinikos paslaugas paskyrė teikti Druskininkų ligoninei. Karščiavimo klinikos koordinatorių paskirs ligoninė.

Minėtai klinikai Druskininkų ligoninėje numatytos patalpos su atskiru įėjimu. Ligoninės priimamasis veiks įprasta tvarka, o visi karščiuojantys pacientai bus nukreipiami į karščiavimo kliniką.

Informuojame, kad į karščiavimo kliniką savavališkai atvykti negalima – būtinas šeimos gydytojo siuntimas. Šeimos gydytojas priima sprendimą, ar pacientą nukreipti į karščiavimo kliniką, siuntimą užpildo elektroniniu būdu. Karščiavimo klinikos koordinatorius susisieks su pacientu ir pasakys vizito laiką bei paaiškins, kaip elgtis atvykus.

Karščiavimo klinikoje pacientams bus atliekamas išsamus sveikatos patikrinimas bei tyrimas dėl koronavirusinės infekcijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite