Angle down Atgal

Druskininkuose bus statoma nauja autobusų stotis?

Druskininkuose atsiveria keliai statyti naują, modernią autobusų stotį. Apie tai savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje penktadienį pranešė Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

„Pagaliau turime apčiuopiamus rezultatus sprendžiant klausimą dėl privačios autobusų stoties, daug metų dariusios gėdą Druskininkams ir kiekvienam druskininkiečiui.

Šiandien susitikome su bendrovės „Kautra“ atstovais ir aptarėme naujos, patogios, modernios autobusų stoties statybą Ligoninės gatvėje.

Ne kartą kreipėmės į dabartinės autobusų stoties savininkus, kad sutvarkytų pastatą ir jo aplinką, bet sulaukėme labai priešiškos jų reakcijos.

Autobusų stotis – mūsų miesto veidas, bet dabartiniai savininkai to nesupranta.

Būtent dėl šios priežasties neseniai patvirtintame bendrame plane Ligoninės gatvėje numatėme vietą naujai autobusų stočiai kaip alternatyvą senajai.

Kartu su „Kautra“ atstovais šiandien buvo atvykęs ir architektas Gintaras Balčytis, projektavęs moderniausias, išskirtines autobusų stotis. Jis įvertino, kad naujai autobusų stočiai numatyta vieta Ligoninės gatvėje tam tinka idealiai: stoties pastate bus galima įkurti parduotuvę, kavinę, sukurti infrastruktūrą elektrinių autobusų įkrovimui.

Neabejoju, kad su „Kautra“ rasime geriausius sprendimus.

Mums svarbu užtikrinti, kad autobusų stotis būtų patogi bendruomenės poreikiams.

O taip pat reprezentatyvi ir patraukli miesto svečiams, darniai įsiliejanti į miesto kraštovaizdį.

Nenorime, kad pirmas vaizdas, kurį išvystų išlipęs iš autobuso žmogus, būtų, švelniai tariant, pasibaisėtinas, kas yra šiandieną.

Tai nepriimtina.

Druskininkai turės šiuolaikišką, funkcionalią, Druskininkų vertą autobusų stotį“, – feisbuke rašo meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite