Angle down Atgal

Druskininkų ugniagesiai aplankė darželinukus

Ar vaikai žino, ką reikia sakyti, paskambinus skubiosios pagalbos telefonu 112? Tokį klausimą pateikę Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, apsilankę lopšelyje-darželyje „Žibutė“, sulaukė ne vieno atsakymo, bet tarp jų buvo ir toks „reikėtų padėkoti ir pasakyti didelį ačiū gaisrininkams!“

Iš tiesų, kai ugniagesiai gelbėtojai praveria vaikų darželių duris, kad pasirūpintų jų saugumu, mažųjų akys švieste šviečia iš džiaugsmo. Galbūt todėl, kad mažieji ugniagesių bičiuliai supranta, jog po tokio apsilankymo jie bus dar saugesni, nes sužinos, kaip elgtis, jog išvengtų nelaimių.

Tąkart vaikams buvo papasakota, kodėl vandenyje negalima žaisti, stumdytis, kokie pavojai tyko kūrenant laužus. Kad vaikai pasijustų tikrais ugniagesiais gelbėtojais, buvo leidžiama užsidėti ugniagesio gelbėtojo šalmą, pasėdėti autocisternoje. Didelio vaikų susidomėjimo sulaukė gaisrinis gelbėjimo automobilis. Po išradingo ugniagesių gelbėtojų profesijos pristatymo ne vienas darželinukas ėmė svajoti, kad užaugęs papildys šį kilnų darbą dirbančiųjų gretas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite