Angle down Atgal

Druskininkų tarybos nariai pasveikino partnerius su švente

Susigiminiavusių miestų judėjime aktyviai dalyvaujantys Druskininkai nepamiršta pasveikinti savo kolegų su svarbiomis šventėmis.

Šią savaitę šalia Sankt Peterburgo įsikūrusiame Kolpino mieste lankėsi Druskininkų savivaldybės tarybos nariai Modestas Vitkauskas ir Julius Matulevičius.

Druskininkai ir Kolpinas, kaip susigiminiavę miestai, tarpusavyje bendrauja ir palaiko draugiškus ryšius nuo 2011 metų – vyksta apsikeitimai delegacijomis, miesto vadovai sveikina vieni kitus svarbiomis progomis.

Kaip teigė M.Vitkauskas, kartu su Druskininkų delegacija į Kolpino miesto šventę buvo pakviesti ir kitų dviejų susigiminiavusių miestų – Mogiliovo (Baltarusija) ir Rauma (Suomija) atstovai.

„Mus priėmė Kolpino meras, administracijos vadovas, išgirdome daug gerų žodžių apie Druskininkus, Kolpino vadovai neslėpė susižavėjimo mūsų miestu, ypač jiems įspūdį padarė „Snow arena“, -- kalbėjo M.Vitkauskas.

Paprašytas papasakoti apie šventę, kuri buvo skirta Kolpino gimtadieniui, M.Vitkauskas sakė, jog ji labai panaši į tradicinę Druskininkų šventę – su miestiečių eisena, koncertais, fejerverkais.

„Druskininkų vardu pasveikinome Kolpino vadovus su švente ir įteikėme simbolinių dovanų“, -- pasakojo M.Vitkauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite